Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a férfiak olyan okosnak magukat? És miért hiszik, hogy a nők hülyék?

Figyelt kérdés
Adott egy kapcsolat ami a vége felé közeledik.Saját bevallása szerint is bejön neki egy jóbarát csaj.Bedobja a kifogásokat ami miatt nem találkozunk vagy ami miatt "majd később beszélünk,most lepihenek mert fáj a fejem". Annyira hülyének néz,hogy még arra sem figyel,hogy a lelépések és a lány állapotváltozásai és kiírásai facebookon szinte egyértelművé teszi,hogy épp együtt lesznek/voltak. Persze tagad ha szembesítem és támadó állást vesz fel,hogy még én érezzem magam rosszul. Miért nem lehet egyenesnek lenni?
2011. máj. 28. 16:21
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Én teljesen másként viselkednék egy ilyen helyzetben.Nem titkolnám a találkozásokat ha tényleg csak legjobb barát lenne az a másik.Ha viszont több lenne akkor meg szakítanék. De semmiképp nem ködösítenék és hazudoznék.
2011. máj. 28. 16:42
 12/29 anonim ***** válasza:
44%
Jááj de le leszek pontozva XDDDDDDD
2011. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
44%
Az a baj,hogy túl jó vagy az ágyban ahhoz,hogy szakítson veled!:)
2011. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontozok le:) Próbálom megfejteni azt,hogy miért hiszi a férfiak többsége,hogy a nő nem jön rá ezekre a dolgokra? Hiszen mindenki megváltozik ha belép valaki az életébe.De az a tapasztalatom,hogy a férfi szereti ha a nő vet véget a kapcsolatnak egy ilyen miatt miközbe ő végig tagad.Aztán meg az van,hogy nem működött mert egy hülye hisztis p...a volt.
2011. máj. 28. 16:51
 15/29 anonim ***** válasza:
esetünkben nem minden férfiről van szó, hanem egy bizonyos férfiról. am meg ezt csak ő tudja
2011. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem minden férfi ilyen de azért a többség igen.És biztos,hogy nőbe is van ilyen.Én most a saját esetemet hoztam példának.
2011. máj. 28. 17:06
 17/29 anonim ***** válasza:
64%

A férfiak többsége nem ennyire hülye!

Ezt visszautasítom!


A másik barátnőm "béla"néven van a telefonomban,hogy a párom ne fogjon gyanút!:P

2011. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
te hülye :D:D:D:D:D:D
2011. máj. 28. 18:28
 19/29 anonim ***** válasza:
Lepd meg. Legközelebb csomagold be a cuccait és küldd őket a lányhoz.
2011. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
53%

Az intelligencia nem nemtol fugg, erre mar igazan rajohetnetek. Es bocs, tuti lepontoznak, de itt te vagy a hulye. A pasi evidens, hogy azert csinalja ezt, mert megteheti, mert HAGYOD, hogy ezt tegye. Reg ott kellett volna hagyni, nem gondolod edes?


Okosnak hiszed magad, de meg mindig foglalkozol ezzel a szerencsetlennel. Hat grat.

2011. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!