Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak, hogy h. bátortalano...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak, hogy h. bátortalanok, ha ismerkedésről van szó?

Figyelt kérdés
Mostanában beszélgettünk egy kisebb baráti társasággal és erre jutottunk. Mintha a férfiak elvárnák, hogy őket hódítsák meg a nők.
2011. máj. 28. 01:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mert nem nézek abba a ventilátorba ami csak sz@rt hordott a pofámba.

A nők meg csak sírjanak a gyökerek miatt ha állandóan őket választják.

34 ffi

2011. máj. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 .Daniel. ***** válasza:
Szerintem a férfiak 90%-a nem tudja mivel lehet elcsábítani egy nőt(nem virággal:). igen még a pénzesek és a menő-manók sem. A kis tinip*csák nem őrájuk néznek fel mint férfi vagy vonzódnak hozzá mint férfihez hanem a hírnevük meg a pénzük miatt. A csoportosítás remek volt, grat:) Az ok úgy gondolom apáinknál keresendő mivel nekik kellett volna megtanítani minket(nem csajozni:) úgy viselkedni mint egy igazi férfi. És ha igazi férfi vagy a csajok nem küldenek el. Vonzónak találnak akkor is ha csóró vagy és felnéznek rád.
2011. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Azt hiszem az 5. kategóriába tartozom én is, bár se csúnya se ilyesmi nem vagyok, csak baromi elvont, de ennek ellenére voltak nőim (csak hát egyik se tartott sokáig), szóval ez sem ilyen egyszerű.


Amúgy a nőkkel kapcsolatban egyet nem értek: mindig azt hallom, hogy a pasijuk ne legyen átlagos, ne legyen szürke egér, stb.....akkor az elvontabb vagy extrémebb fazonok miért nem nyerők? Hiszen aki elvont vagy extrém az tuti h nem szürkeegér és nem átlagos!

Vagy mos akkor hogy van ez? Legyen valaki átlagos, de mégse legyen átlagos? Tényleg nem értem....

2011. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem azért bátortalanok a Férfiak, mert sok Nö irreálisan magas elvárásokat támaszt egy Férfival szemben és ha ennek nem felel meg a jópofa, akkor nem éppen kulturált módon adják a tudtára.

Tölem megkérdezte egy lány, hogy mi a szakmám, mondtam, hogy autószerelö vagyok..... itt félbeszakított, hogy "Én egy egyszerü szakmunkással nem ismerkedek" mondtam, hogy nem fejeztem be és folytattam, hogy: autószerelö akinek saját vállalkozása van és gépészméröki karon végzös.


Szerined szimpatikusabb lettem?? Igeeeen.


Legyen bátorságom vagy nem is inkább kedvem ismerkedni, amikor ezt kapom mindenhonnan, csak más körítéssel?!

2011. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
:( Nem tudtam, hogy ennyire pénzre mennek a lányok. Tényleg szomorú és így érthető a bizonytalanság. Magamból indultam ki. Engem nem érdekelnek a külsőségek és a pénz. Van annál sokkal fontosabb is.
2011. máj. 28. 22:45
 16/18 anonim ***** válasza:

"Engem nem érdekelnek a külsőségek és a pénz."

Dehogynem. Minden nőt csak ezek érdekelnek. Ezért vagyunk bátortalanok mi, csúnya és csóró férfiak.

2011. máj. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
na, és mi van akkor, ha a pali pénzes, jóképű, és szeret kezdeményezni?
2011. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Előző, akkor kb csak azt a nőt nem kapja meg, akit nem akar.
2011. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!