Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak, hogy h. bátortalano...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak, hogy h. bátortalanok, ha ismerkedésről van szó?

Figyelt kérdés
Mostanában beszélgettünk egy kisebb baráti társasággal és erre jutottunk. Mintha a férfiak elvárnák, hogy őket hódítsák meg a nők.
2011. máj. 28. 01:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%

Véééégre! Egy kérdés, ami nem arról szól, hogy a nők rohadjanak meg, amiért elvárják, hogy a pasiban legyen annyi, hogy tudjon kezdeményezni...

Köszönöm.

2011. máj. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

ezek nem férfiak... fiúnak születni kell, férfivá pedig azzá válik... volt több lány is aki nyitott felém, én mindig azt mondtam, hogy nálam ez nem így működik... én hívlak el téged randevúra, én veszek neked virágot, én bókolok neked, én nyitom ki az ajtót, és én csókolok kezet.

az egész szerintem abból ered, hogy manapság a férfi és a női szerepek (főleg a fiatal, tizenéveseknél) nagyon kezdenek összemosódni.

2011. máj. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos nekem is van ilyen tapasztalatom. :S Pedig szerintem egy férfi azért férfi, hogy kezdeményezzen. Ne már egy lánynak kelljen tepernie...


20/l

2011. máj. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Két név Justin Bieber és Éder Krisztián (SP ha így könnyebb)
2011. máj. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
mert az összes pasi foglalt, még az is, aki beadta a derekát ...
2011. máj. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

"A férfiak, hogy h. bátortalanok, ha ismerkedésről van szó?"


A férfiak 5 csoportra bonthatóak:


1,Vannak a jóképű "menőjenők".Ezek nem udvarolnak hisz ugyis körülugrálják őket a csajok.Elég csak kiválasztaniuk a számukra megfelelőt.Úgy ahogy az ember kiválasztja és leemeli a megfelelő mosóport a Tesco-s polcról.


2,Vannak a "pénzes palik".Nekik sem kell udvarolni.Elég ha az Audival beállnak a helyi Disco elé és várnak még egy jó csaj bekopog hogy haza tudná-e vinni őt.


3,Vannak az "átlagemberek".Hétköznapi figurák,középsulis diákok vagy bérből élő dolgozók akik se nem jóképűek se nem gazdagok csak átlagosak.Nah ők azok akik még tizenévesen próbálkoznak udvarolni,de a csajok mindig elutasítják őket.Mert a csajok többsége ilyen idősen a menőjenőre meg a pénzes palira bukik.A sok kudarcélmény hatására pedig elmegy a kedvük az udvarlástól.

(Ezekről beszélsz te,ebbe a kategóriába tartozik a férfiak 60%-a)

Esetleg ha mázliuk van néha sikerül felszedniük egy normálisabb csajt.


4,Vannak a "kockák".Ezeket a figurákat nem érdeklik a nők,lényeg hogy legyen egy felturbózott számítógép amin akadás nélkül futnak a játékok.És legyen net amin tudnak szórakozni a WOW,Lineage,Aion,Starcraft2 és hasonló kórságokkal.Ők sosem fognak udvarolni,többségük szűzen hal meg.


5,Vannak a "fura figurák".Ezek vagy nagyon csúnyák,vagy elvontak,esetleg a modorukkal van probléma.Ezek azok az emberek akiket a csajok többsége élből elutasít ha egyátalán próbálkozni is akarnak.


Magyarul neked az "átlagemberekkel" van problémád hogy nem udvarolnak.Pedig sokkal inkább ez a ti hibátok,mert legtöbbször visszautasítjátok a közeledésüket,ezzel kudarcélményt és önbizalomhiányt okozva nekik.

2011. máj. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nagyon jó volt ez az 5 csoportos leírás. Télleg elgondolkodtató. Magamat is megtaláltam. Az 5-ös csopiban vagyok:D


De am télleg. Ronda is vagyok, fura is vagyok. Sosem próbáltam udvarolni vagy közeledni, de érzem, hogy esélytelen lenne.

2011. máj. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A 02:25-ös nagyon jól leírta. Meghódítani egy nőt csak külsővel v pénzzel lehet, az pedig azonnal látszik, és nem kell bele energiát fektetni. Egyébként én is az 5-ös csoportba tartozom :(
2011. máj. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti vagyok. Tom hogy az emberek gáznak tartják, de én már büszke vagyok rá. Olyan vagyok amilyen lenni szeretnék és nem kell megjátszanom magam mások előtt. Na és ha hülyének néznek akkor mi van? Nem ártok vele senkinek.


A többi nagymenő meg csak teszi az eszét a csajokért. És csodálkoznak utánna, hogy mindenki átb@szott mindenkit.

2011. máj. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 02:25


Ez úgy hülyeség, ahogy vagy!

Első csajozós időszakomban (20+)...

1. Semmi önbizalmam nem volt, nem ugráltak körül a nők. (Igaz, hogy volt aki engem szedett fel, de onnan "játszottam a szerepemet".)

2. Nem volt vagyonom.

3. Ért pár visszautasítás, főleg mostanában. De én is elküldtem lányokat. Ez így természetes. Nehogy már a férfi sírjon, hogy nem tudja ezt feldolgozni.

4. Főállású kocka vagyok. Ja, hogy mellette sportolok és pl. olvasni is szoktam...

5. Kicsit fura, elvont fazon vagyok. Egyesek szerint. De úgy gondolom vagyok annyira hülye, hogy ezt ne kelljen a külsőségekkel kihangsúlyoznom. Az ilyen elvontság pedig sok lánynak kifejezetten tetszik.


A taktikázást nem szeretem. Bármelyik fél megteheti az első lépést, de a férfi nem várhatja el, hogy a nő lépjen először. Az őszinte választ viszont elvárhatja.

2011. máj. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!