Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy a barátom más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a barátom más csajok képeit "lájkolja". Jogos?

Figyelt kérdés

Tőlem nézegetheti más csajok képeit, nyilván. De miért kell a tudtukra adnia, hogy bejönnek neki?! Idegesítő számomra...

másfél éve vagyunk együtt, 21 éves pár vagyunk


2011. máj. 27. 12:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Engem is zavarna!
2011. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Senkinek sem a reszortja eldönteni helyetted, hogy ez mennyire jogos. A te dolgod, hogy mennyire kultiválod, amit tesz. Ha téged idegesít, említsd meg neki, de ne mint egy hisztérikus liba. Szerintem ő is pontosan olyan önbizalom hiányos, mint te. Neki kell a visszajelzés, te pedig úgy érzed, hogy nem vagy elég jó neki.. Az ilyeneket meg kell beszélni : )
2011. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 15:59-esnek

Szerintem az a lány nincs túl a volt barátján. 3 év kapcs után 4 hónappal ez simán lehetséges még. Én is 3 éve vagyok kapcsolatban, és ha most vége lenne, nem is tudom mikorra szedném össze magam.

23/L

2011. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
53%
Ó már megint ez a gyökér facebook. És akkor mi van, ha más csajok képét lájkolja? Jobb lenne, ha megcsalna velük? Biztos, hogy te 21 éves vagy, mert ez a hozzáállás kb egy 13 éves kislányra vall.
2011. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
57%
szerintem nem jogos...a képet lájkolja nem a csajt... ha egy ismerős csajáról készül egy előnyös vagy vicces kép, miért ne adhatná a tudtára, hogy igen, ez tényleg jól sikerült?
2011. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
62%
lájkolja != bejönnek neki
2011. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
36%

Abba nem gondoltal bele, hogy nem azert lajkolja a kepeket mert bejon neki a lany. Hanem mert eppen tetszik neki a kép.

Ne parazz ezen, ne a facebook legyen a mervado!!!

2011. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez attól is függ, hogy milyen gyakran, illetve hány képet lájkol. Vedd azt is figyelembe, amit az előttem szólók is írtak: lehet, hogy a képek egy részét csak azért lájkolja be, mert viccesek. Viszont, ha mondjuk naponta lájkolja a lájkolgatás céljából feltöltött képeket, akkor szerintem jogos, hogy zavar, és kezdeményezz vele erről beszélgetést. (Szerintem ez a lájkolás kb. olyan, mintha akkor, amikor a barátnőjével megy társaságba, mindig megdicsérne egy-két lányt, hogy milyen jól néz ki, ez pedig nyilván zavaró egy lánynak; sőt, fordított esetben nekem se tetszene.) F/19
2011. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
..már megint a régi nóta..
2011. máj. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!