Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a barátom azért lájkolja más lányok szinte összes pózolós képét, mert tudatni akarja velük, hogy bejönnek neki, és hátha összejön valami, mert én nem vagyok neki elég?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Komoly a kérdés? Na szerinted miért tetszik neki? Mert bejönnek neki és flörtöl velük, ennyi.
2011. jún. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A nemzetközi helyzet egyre fokozódik....
2011. jún. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Azért "lájkolja" mert jól néznek ki b@szki. És most akkor mi van? ti csajok ezt szeretitek. te is örülsz, vagy örülnél ha nem csak a barátod hanem mondjuk egy csomó fiú kifejezné tetszését meg dicsérne hogy milyen gyönyörű vagy...attól még a barátodat szereted.
2011. jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Most divat a lájkolás, majd kinövi.
2011. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért lájkolja mert az divatos,és neked nincs pózképed de szeretné,hogy legyen és tédeg is lájklojanak és vagizhasson a pózoloscsajával.
2011. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
engem is zavar h barátom lájkolgat más csajoknak képeket/üzenőfali szarokat..nekem meg semmit nem,de nem tok mit csinálni, max én is belájkolok pasiknak minden képet.. azt ennyi :S
2011. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!