Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mennyire toleráljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyire toleráljátok a késést egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sajnos elég rossz nálunk a közlekedés, és volt hogy gyorsabban akartam a páromhoz jutni, hogy átszállok egy közvetlen buszra... persze az még 15p múlva jött, tehát késés lett a vége...90%-ban a buszok miatt kések, nem sokat hál Istennek... ez még belefér? Vagy szerezzek jogsit :D biciklit, vagy akármit :) a párom nagyon szeret így ez a legkisebb problémája velem.
2011. máj. 26. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
A közlekedés miatti késés nem zavar. Az zavar, ha azt ígéred fél7re jössz és mondjuk negyed nyolckor találsz oda, úgy, hogy nem a közlekedés a hibás. Hanem csak Te totojáztál sokat. Érted? :D
2011. máj. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ooops bocs, nem néztem h fiúknak szól a kérdés. És lány voltam...bocs bocs
2011. máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok de engem pl egyáltalán nem zavar a késés, mivel el tudom magamat addig is foglalni. Kivéve ha mondjuk program van, ahova időre kell odaérni (pl mozi, színház, stb).
2011. máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor udvaroltam,időben megérkeztem,persze tudta,hogy hány órára leszek ott-de mindig megváratott.Volt olyan is,többször is!!,hogy egy órát vártam,mire elkészült.(nyáron,40fokban)Engem hidegen hagyott a dolog ő pedig kinőtt belőle,eltelt azóta jó pár év.Néha azért még van,hogy 1-2 percet kell rá várnom,de olyan is van,hogy ő vár rám,pedig én pontos vagyok.(igaz csak akkor,ha róla van szó)22/F
2011. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, mivel én is folyton elkések. Bár az én szabályaim szerint 10 perc még nem késés. :) Azért ha fél órát késik, akkor morcoskodok egy kicsit, de aztán hamar el is felejtem.

21/F

2011. máj. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem az zavar,hogy meg van beszélve hogy találkozunk a városban mondjuk 5 órakor és késik 15 percet pedig előtte egész nap otthon volt, bőven volt ideje elkészülni, el tudott volna indulni hamarabb is. Szerintem bunkóság váratni a másikat.

18/F

2011. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor vagyok ideges,ha valami más késik a barátnőmnek...
2011. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nem haragudnék mert megérteném ,nemjött busz oké.Puszi
2011. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!