Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, Csak a távolság miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Csak a távolság miatt nem mennétek bele?

Figyelt kérdés
Ha tetszik egy lány, és ő lenne a tökéletes pár a számotokra, de messze lakik tőletek pld 100 kmre akkor, belemennétek, vagy hagynátok az egészet és keresnétek magatoknak olyan lányt, akivel nem lennétek olyan boldogok mint vele, de könnyebb megszerezni? Én is ebbe a helyzetbe vagyok, a fiú akivel nagyon bejövünk egymásnak csak a távolság miatt azt mondta h inkább hagyjuk, meg h ő az igazit keresi, de előtte kitombolja magát például elmegy csajozni egyet aztán utána áll neki keresni az igazit.de pont ezzel veszít el engem. nem igazodok ki rajtatok fiúk/férfiak! Ha egyszer szereted a lány, akkor miért nem lépsz? miért kellenek a pár napos kapcsolatok?
2011. máj. 24. 20:45
1 2
 11/15 Just A. Guy ***** válasza:
Szerintem hagyd, ha ilyeneket mond, nem ő az igazi az életedben. Egy ismerős pár is messze lakik egymástól (Magyaro.-Olaszo.) ami barátok között is több mint 1000 km, mégis olyan erős a szerelmük h meglepődik az ember. 100 km a lóf*sz, sztem is csak kifogás. Meg ha már most éjszakai életen gondolkodik állandóan, akkor képzeljeted mennyire lesz komoly a továbbiakban... sok más hal van még a vízben :)
2011. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100 km iszonyatosan sok...nem mennék bele
2011. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 asdface ***** válasza:
Mi is ilyen szituban voltunk az exemmel még kacifántosabb is volt 100km az 1-1,5 óra vonattal kb ha nem áll meg . Ha egy ember igazán szerelmes akkor mindegy hogy hol csak v
2011. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én 8 hónapja élek távkapcsban,a távolság 1200 km. Úgy érzem a kapcsolatunk napról napra szorosabb. A távolság szerintem csak egy kifogás. HA szeretitek egymást nincs akadály. Ja és a mi esetünkben a szülők is ellenére voltak. Sok sikert!
2011. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nehéz ügy az egyik érv mellette az hogy szereted és vele akarsz lenni sokat ez mellette szól.Az ekkenérv pedig az hogy ha igaz amit mond a távolság és h ki akarja tombolni magát.Gondold végig ezt hogy ha igazán szeret és azt mondja h te vagy neki a tökéletes akkor minek akarja kitombolni magát hisz a tökéletesnél ugyse talál jobbat akkor meg minek?Szal itt nem biztos h akkor őszinte veled sajna,de ne hagyd h hülyitsen.

Én nem mennék bele egy ok miatt,mert én olyan vagyok h szeretem meglepni a bnőmet bármikor csak ugy h megjelenek nála, na meg szeretem ha bármikor mellettem aludhat..23f

2011. máj. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!