Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3éve járunk. Közös albi.2szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3éve járunk. Közös albi.2szer megcsaltam. De szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

vannak olyan dolgai, amivel megőrjít, és egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Pl. most vizsgaidőszak van, és egyáltalán nincs szex 2hónapja..de csók se semmit. és ezért csaltam meg.

sose megyünk sehova, mert állandóan tanul. mintha az élete függne tőle, pedig nem egy komoly szakon van. de úgy tesz mintha az élete függne tőle, holott például egyáltalán nincs szükséges az ösztöndíjra...

mit tegyek? mit tennétek?

22f. pécs


2011. máj. 24. 16:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%

Tudod milyen rossz mástól megtudni, hogy megcsalt a párod? Rosszabb volt, mint mikor a szemembe mondta a másik párom, hogy megcsalt.


Megcsalnak, már alapból megalázó. Mástól tudod meg (mert előbb-utóbb úgyis kiderül), akkor duplaolyan megalázó... hogy a szemébe hazudtál x ideig és hitt neked és, hogy mindenki tudta, csak ő nem...


Szánalmasnak tartom, ha valaki megcsalja a barátnőjét/barátját...

2011. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 skarma ***** válasza:
53%
hazugságra nem épülhet kapcsolat!
2011. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Úristen, ennyi őszintétlen ember van? Nem mintha én szent lennék, követtem el megcsalást, de el is mondtam, mert nem tudtam a szemébe nézni, rosszul voltam magamtól, attól, amit tettem, tudtam, hogy fel kell vállalni a következményeket. Engem is csaltak meg, nem mondták el, kiderült, a hazugság még jobban fájt, mint hogy megcsalt. Mondd el neki, ne legyél sunyi dög, hadd mérlegeljen ő.
2011. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Egy kívánságom van az élettől: az ilyen gané emberek mint te is kerüljenek el nagy ívbe, szánalmas és undorító.
2011. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adok tanácsot abban, hogy állj-e a párod elé azzal amit tettél, avagy sem. Úgy gondolom mindenki bízza a saját lelkiismeretére azt, hogy neki mi fér bele az elhallgatás/hazugság kategóriába, illetve mennyire képes szorongás nélkül a párja mellett maradni, nem rettegne-e attól, hogy mi lesz, ha kiderül. Egy röpke megjegyzés: ÉN képtelen lennék úgy a párom szemébe nézni, akit szeretek, hogy tudom mit tettem a háta mögött, és minden nap gyomorgörccsel kelnék fel, abban reménykedve, hogy nem ma lesz az a nap, amikor kiborul a bili.... ennyit a téma ezen részéről.


Számomra sokkal fontosabb az, amit itt leírtál, és valahol mélyen iszonyatosan sértőnek találom azon lányok/nők nevében, akiknek igen is van céljuk, és küzdenek azért! Miért baj az, hogy ha már egyetemista, akkor nem csak ellébecolja, eljátszadozza az éveket, hanem keményen ott van, és csinálja? Mi az hogy nincs szüksége ösztöndíjra? Nekem sincs... még is baromira jól esik, hogy havonta a semmiből pottyan 25 ezer ft a számlámra úgy, hogy gyakorlatilag mást nem csináltam érte, csak is a kötelességemet, azaz tanultam. Sosem tudhatom, mikor fog jól jönni az a kis spórolt pénz!! A vizsgaidőszakban sem kell mindennap non stop tanulni, gyanítom olyan alapvető probléma lehet kettőtök között (pl. elhidegülés), amit elsődlegesen nem a vizsgaidőszak szül, ez csak egy jó indok arra, hogy miért ne kelljen veled foglalkoznia. Rendben, stresszes, érthető, nem vágyik a szexre emiatt, oké, ez is érthető valahol, de az ha valaki nem bújuk oda a párjához egy kis szeretgetésért, nem puszilja, csókolja meg hónapokig, az már egyáltalán nem érthető meg szerintem, és nem olyan dolog, amit szó nélkül el kéne tűrnöd. Erre viszont nem az a megoldás, hogy bumm megcsalod, hanem hogy leültök, és megbeszéled vele, hogy megérted, hogy tanulnia kell, de te gyengédségre vágysz, és ez így neked nem jó... ilyen egyszerű! Ha szeret egészen biztos vagyok benne, hogy észbe kapna egy ilyen beszélgetés után, és a nagy tanulás hevében is tudna rád 1-1 órát szakítani! (Pláne ha együtt laktok)

Így a végén megjegyezném, hogy baromira büszke lehetsz a barátnődre, amiért fontosabbnak tartja a tanulást, és az ösztöndíjat annál, hogy elbulizza az életét, és a nemlétező pénzét is eligya egy-egy buliban! Inkább dicsérned kéne, büszkélkedned kéne vele, és örülni neki, hogy céltudatos, komoly gondolkozású párod van, akire lehet alapozni a jövőt, mint ezért "lenézni".

2011. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

a sok megjegyzést után hadd válaszoljon az, aki a témában érintett. a tanulás iránti vágya már már beteges. velem egyáltalán nem foglalkozott, hiába próbáltam bármit tenni. nem tudtam elcsalni sehova sem. még egy k.rva filmet sem ért soha megnézni velem.

szeretem, mert szeretem, mert nem volt mindig ilyen. mondtam neki a szexet is. havi 1 szex? próbáltam szépen, próbáltam rámenősebben, hirtelen megkívántatni magam. gyertyák, új cuccok. minden amit lehet. de nem ment. fodrásznál voltam. két éve konditerembe is járok, hogy akár a testemmel se legyen baj, hogy amiatt nem kíván. akkor mégis én rontottam el? nem tudtam semmit se tenni. beszéltem a szüleivel is. a lányuk már lassan idegroncs lesz. egy 3asért 1 hétig sírt. mikor tudjuk, hogy az egyetem 70%áka a szerencséről szól...

2011. máj. 25. 19:06
 17/20 anonim ***** válasza:
Akkor sem normális ha a párodról, akit elvileg szeretsz, így beszélsz... el kéne fogadnod olyannak amilyen, és ezalatt nem azt értem, hogy fogadd el, hogy nem törődik veled, hanem azt fogadd el, hogy számára fontos a tanulás! A problémátokra pedig szintúgy nem az a megoldás, hogy megcsalod, hanem hogy leülsz vele, és elmondod neki, hogy neked ez így sz*r, és szeretnéd ha változtatna rajta... Ha nem változik semmi, akkor pedig nincs értelme lényegében "barátokként" együtt élni. Utolsó előtti voltam.
2011. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Szerinted nem próbáltam meg vele beszélni? 1 hétig sírt egy hármas miatt? nem tudom voltál- e egyetemista. de ha írsz egy zárthelyi dolgozatot, már akkor örülsz, ha legalább a tanár arra veszi a fáradtságot, hogy elolvassa. ő a konkrét példánál maradva egy 3ast kapott, holott szinte mindenki megbukott. nah mindegy. tudom, nem ez lett volna a megoldás, hogy megcsalom. de törődés és szeretet hiányom volt és jött ez a lány, aki iránt nem tudom eldönteni mit érzek. mert pár nap alatt szinte megújultam tőle és egyszerűen vágyok arra, hogy vele legyek. ÉS CSAK CSÓÓÓK VOLT!
2011. máj. 25. 20:11
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is fősulis vagyok, és mint említettem szintén valahol maximalista, és addig megyek, amíg látom esélyét annak, hogy jobb legyen a jegyem... Nem szorulok rá az ösztöndíjra, a köztársaságira sem, de a kettő együtt 55-60 ezer ft-ot tesz ki, és nekem megér ennyit az, hogy odategyem magam, hajtsam magam, és tanuljak, majd utána lazíthatok egész nyáron! Persze vannak olyan esetek, amikor örülök a hármasomnak is, de elenyésző... VISZONT! Nekem a tanulás mellett van időm, és pláne ha együtt élnék a jelenleg nem létező párommal, akkor nem kerülöm, HA szeretem! Itt nem a tanulással van probléma, hanem azzal hogy neki már nincsenek olyan érzései irányodba! Azt mondtad közös albérletben laktok... ha este lefekvés után nem bújik hozzád, ha nem simogat meg amikor elmegy melletted, vagy nem kuporodik melléd a kanapéra 2 percre, miután a tanulásban tart egy pisi szünetet, az már olyan probléma ami nem az időhiányon múlik, remélem érted! Ha apró jelekből sem érzed hogy szeret, akkor talán megér egy utolsó beszélgetést a dolog, és ha azután sem változik semmi, gondolkodjatok el azon, van-e értelme ezt továbbra is erőltetni!
2011. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
attól függetlenül nem az a megoldás, hogy megcsalod. hagyd ott és utána dugdoss más libákat...
2011. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!