Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam, de szeretem. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, de szeretem. Nem tudom, van-e jövőnk?

Figyelt kérdés
Soha nem csaltam meg ezelőtt senkit, nem vagyok egy csapongó típus, a normálisabb nők közé tartozom, az ismerőseim szerintem el sem hinnék, ha elmesélném nekik. 2,5 éve vagyok együtt a barátommal. 2 éve lakunk együtt, (én mentem falura). Mindig is hiányoztak a barátok, tesójával nem jöttem ki, a párom elhízott, közben a sex egyre jobb lett (eleinte figyelmetlen volt és önző) Aztán tavaly nov.-ben összekaptunk, bementem anyuékhoz a városba egy hétre, hogy gondolkozzon el, és felhívtam a figyelmét arra is, hogy nem hülyeségből mondogattam kb egy évig, h nem tetszik, h óriási pocakja van, így nem kívánom annyira... Eltűnt a szenvedély. És ami a baj: megtaláltam máshol. Közel. Az egyik barátjánál, aki szinte minden 7végét nálunk tölt. Nem csak azóta, hanem mindig is. Nem szeretem azt a srácot, csak nagyon vonzz, és azóta sem tudok neki nemet mondani. Na nem azért mert annyira jó a sexben (amúgy nagyon jó, de a barátom is) hanem az összkép... a személyisége, kicsit olyan "leszarom" típus, évek óta nincs bnője, azt mondja nincs is rá szüksége, neki nem kell nő....stb... Nem is kifejezetten jóképű, viszont izmos (nem kigyúrt), ez is imponál... De nem sírom teli a párnám, ha nem találkozunk 2 hétig, mert szívesen, szeretettel teli bújok a páromhoz, de egyetlen dolog hiányzik: a szenvedély! Miért van ez? :( Lenne más is, régi barátok, akik megcsalnák velem a párjukat, de nekem nem kell a mennyiség, nekem az az érzés kell, ami annál a bizonyos srácnál van. Viszont nem bírok elszakadni a barátomtól. Mindent elmondtam a barátomnak, ami engem bánt, zavar, tehát tudja, hogy gáz van, de azt nem tudhatja meg, hogy megcsaltam, mert bár én megkönnyebbülnék, őt nagyon megbántanám. Nem érdemli meg. Ti mit tennétek a helyemben?
2011. ápr. 1. 18:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Én 24/L, barátom 27
2011. ápr. 1. 18:17
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyszer úgyis kiderül minden. Mivel sűrűn jár hozzátok, elég nagy az esélye, hogy beláthatóbb időn belül derül ki. Jobban jársz, ha tőled tudja meg, minél hamarabb, aztán ha szakítani akar, akkor nem lopod az idejét, ha meg nem, akkor spongyát borítotok rá, és tovább léptek.


Én azt tanácsolom, mindenképp beszélj vele.

2011. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is, hogy egymás idejét húzzuk. De attól mégjobban, hogy rosszul döntök, ha elhagyom. NEM tudhatja meg, ezt 100%-osan eldöntöttem. Soha nem derülhet ki. Lehet, hogy egyesek szerint ez hülye felfogás, de ebből nem engedek. És sajnos, azt kell mondjam, olyan pofátlanul ülünk a társaságban, hogy semmi nem látszik rajtunk. Arra gondoltam, várok... Ugyanis fogyókúrázik a párom, kb azóta mióta tart ez a másik dolog (3 hónap), és látványosan javul, aminek én örülök. Csak nem tudom, hogy fog-e bennem változni valami, felkelti-e újra a vágyaimat.:( És tudom jól, hogy a másik sráccal való alkalmak csak rontják az esélyeinket, de nem bírok ellenállni, szükségem van a lángolásra. Várom a további véleményeket, köszönöm.
2011. ápr. 1. 18:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Ismét az első válaszoló vagyok. Én férfiként úgy ítélem meg, hogy ha a nő bevallja (természetesen őszinte megbánás keretében), akkor az "enyhítő körülmény". Ha mástól tudom meg, az "súlyosbító". Nem mondom, hogy szépítene a helyzeten, de az egyértelműen ront, ha még át is ver x éven keresztül.
2011. ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, sőt egyetértek, de onnantól kezdve nem számít, ha nem derül ki. Tudom, tanácsot kértem, és bocsánat, hogy makacs vagyok, de ebből nem szeretnék engedni, ismervén magunkat.
2011. ápr. 1. 18:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy valóban szeretnéd... Ha tényleg IGAZÁN szeretnéd, akkor kívánnád is, testalkattól, kinézettől függően... Ha meg annyi gerinc sincs benned, hogy vállaljad mocskos tettedért a felelősséget, akkor inkább hagyd békén szegény srácot, és szakíts vele. Jobban járna nélküled, hidd el...
2011. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem szereted már, vagyis nem vagy bele szerelmes, csak a megszokás, az emlékek kötnek hozzá.

Meg nem akarsz neki fájdalmat okozni, hiszen kedveled, ismered, közben akaratlanul is rombolod a köztetek lévő lassan egyre nagyobb falat.

Csak szerintem így becsapni nem tisztességes!!!!

É abban a hitben van hogy minden rendben lesz, ha ő változtat, akkor minden rendben lesz, hisz benne van a hiba, igyekszel ráterelni a dolgot, csak hoyg ne a te lelkiismereteddel legyen gond!

holott te már rég mással álmodsz, szeretkezel, másra gerjedsz, és szerintem ami a legkegyetlenebb lesz neki: a legjobb haverjával kezdtél ki, így egyszerre két emberben fog csalódni!!!!

Ha van egy kis gerinc benned akkor elmondod neki az egészet, ne ő törje már magát azért hogy te jobban érezd magad a haverjával... vagy hagyd el, és hallgasd el a megcsalást, ne okozz nagyobb fájdalmat neki!

Falun szerintem nincs az a titok ami ne derülne ki, előbb vagy utóbb!!!! Ráadásul egymás szájába csináljátok, óhatatlan hogy egyszer egy pillantás, egy nem odaillő szó ne indítaná el a lavinát!

Én nem csinálnám tovább, képzeld magad a helyébe, neked ez hogy esne???

És ne feledd: Isten nem ver bottal! Minden tettednek lesz következménye...

2011. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, nincs bennem annyi gerinc, így van. Sajnálom az egészet, és szégyenlem, de már megtörtént. Ebből kell kihoznom a legjobbat. Nem szeretném, ha csalódna. Nem falun történnek ezek a dolgok, de ez a leglényegtelenebb infó. Ha kiejthetem még a számon a korrektség és tisztesség szót, akkor én vagyok annyira mindkettő (és persze egyébként egyik sem) hogy mondtam neki, h talán jobb lesz a kapcsolatunk, ha újra összeszedi magát, de nem mondhatom biztosra. Kértem, hogy ezeket a változtatásokat, mégha én kértem is, próbálja meg úgy felfogni, hogy magáért teszi. Mert ha később sem változnak az érzéseim, és szétválnak útjaink, akkor ilyen külsővel nehezen fog találni bárkit is. Mert egyébként igazán jóképű, csak tipikusan az a pasi, aki elkényelmesedik egy kapcsolatban. A megszokás hatalma is megvan, az is igaz. Igazából azt gondolom, hogy el kell telnie még egy kis időnek, mire rájövök, hogy van-e értelme... Közben éreztetem vele, hogy mindent úgy tegyen, hogy ne feltétlenül az én kedvemért, hanem magáért elsősorban, és úgy alakítsa az életét, hogy bármikor megálljon a saját lábán, ne függjön tőlem. Lehet, hogy ez is csak egy önzőség, hogy ha neadjisten úgy alakul, akkor könnyebben el tudjam hagyni? Mert tudom, hogy boldogul... Jó vele a mindennapokban, ennyit tudok csak biztosra :(
2011. ápr. 1. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!