Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3éve járunk. Közös albi.2szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3éve járunk. Közös albi.2szer megcsaltam. De szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

vannak olyan dolgai, amivel megőrjít, és egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Pl. most vizsgaidőszak van, és egyáltalán nincs szex 2hónapja..de csók se semmit. és ezért csaltam meg.

sose megyünk sehova, mert állandóan tanul. mintha az élete függne tőle, pedig nem egy komoly szakon van. de úgy tesz mintha az élete függne tőle, holott például egyáltalán nincs szükséges az ösztöndíjra...

mit tegyek? mit tennétek?

22f. pécs


2011. máj. 24. 16:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Most már nem mindegy?Szakíts,vagy továbbra is csald meg.
2011. máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy neki fontos hogy legalább ne éhen dögöljön meg? oké h nem foglalkozik veled de ak oszd ki meg minden... de ezért megcsalni na szia
2011. máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 harmincharom válasza:
69%
Mondd el neki...
2011. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 skarma ***** válasza:
100%

Ha megcsaltad, akkor nem szereted. Nem tudtad megérteni hogy neki a tanulmányai igenis fontosak. Beszélhettél volna vele, de gyáva módon megcsaltad.

ne szédítsd őt tovább

2011. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%

ha jön a nyár, gondolom jobb lesz a helyzet, addig ki kéne bírni h helyrepakoljátok a kapcsolatotok. addig is beszélj vele. én is ebben a cipőben járok, szeptember óta megcsappant a szexuális együttlétek száma, ami nagyon zavar, és ő is a sulira koncentrál(meg a mellett minden másra a szexen kívül), de addig rágtam a fülét, amíg el nem értem, h legalább napi egyszer csináljuk.

ha szereted, és együtt akarsz vele lenni, sztem ne mondd el neki, h félreléptél, mert az súlyos bizalmatlansághoz, és a kapcsolat megmérgezéséhez vezet. ha már megtörtént, ne rontsd el vele azt ami még most megvan.

ha helyrehozzátok a szexszel kapcsolatos dolgokat, gondolom, nem kell majd más, csak ő. én is voltam már így pár éve,azóta se mondtam el, és békével váltunk el teljesen más okok miatt, ami sztem sokkal jobb a haragnál.

21N

2011. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
16%

EL NE MOND! Ha nem tudja nem fáj. Inkább szeressed nagyon cserébe:) Amúgy mindenhol van néha megcsalás. Nem kell tudnia. A pasik ilyenek. Ha nem tudja akkor viszont nem lesz neki rossz.

26/f

2011. máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

szia!én úgy gondolom hogy várd meg amíg lemegy a vizsgaidőszak és mikor már ő is nyugodt beszéld meg vele a dolgokat és szakíts vele.Ne játsz már érzéseivel,még ha nem is tud ezekről akkor is sztem egy világ dőlne össze benne...legalábbis bennem tuti,mert nagyon szeretem a pasim.Inkább mond meg neki hogy neked ez így nem megy,hagyjátok egymást,ne okozz neki fájdalmat azzal hogy elmondod hogy mit tettél..ha viszont így maradsz vele 1ütt és megcsaltad,jobban fájna neki(legalábbis sztem) ha akk. derülne ki h. megcsaltad,mikor még együtt vagytok,..mint amikor már nélküled van és esetleg úgy tudja meg.Ez csak 1 tanács,igazából te érzed mi mennyire komoly köztetek,leszámítva a mostani időszakot!Sok sikert!;)

18/L

2011. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 napietus ***** válasza:
26%

el ne mondd neki, örülj, hogy nem tudta meg. egyébként szerintem magadban le kell tisztáznod az érzéseidet, mert ha együtt maradtok, esetleg elveszed, akkor is lesznek ilyen időszakok még (pl. munka, családi v. egészségügyi probléma, bármi), amikor bizony nem Te leszel az első helyen az életében. ha ezt nem tudod elfogadni, akkor szerintem sincs értelme szédítned, mert nem vagy még érett egy komoly párkapcsolatra.


29/N

2011. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem a válaszokat. Csak én gondolom úgy, hogy tudnia kellene a lánynak arról, hogy a barája megcsalta?! :/
2011. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 napietus ***** válasza:
0%
igen, és az kinek lenne jó? a srácnak nem, a lánynak még annyira sem. vannak dolgok, amit jobb, ha takar a feledés jótékony homálya...
2011. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!