Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy, hogy felhívott? Ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy, hogy felhívott? Ennyire érdeklem, vagy aggódik vagy szeret? Aranyos, nem?

Figyelt kérdés

Elég rossz volt a mai napom a suliban, plusz a fizika érettségimet elrontottam egy kicsit, és emiatt elég szomorú vagyok:(

Kiirtam msnre hogy "Olyan buta vagyok basszus:(S áá :'("

A barátom otthon van, nyirja a füvet... és látom hogy csörög a telom

És képes volt azért felhívni hogy mibaj van, mert bejött inni, és látta a kiirásomat msnen:)


Amugy sose dumálunk telon eddig csak 2x beszéltünk, inkább smsezünk.

2hónapja járunk


2011. máj. 23. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves tole, de ezen most miert filozol?
2011. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen ennyire érdekled.:) Ennek örülni kell, mert legalább foglalkozik veled.
2011. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez mindenképpen pozitív tőle.Azt bizonyítja,hogy fontos vagy neki.Sok sikert a kapcsolatotokhoz...:)
2011. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, aranyos tőle, és fontos vagy neki.29N
2011. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Felhívott a barátod.


Ezen mi a gondolkodnivaló? Meg a kérdeznivaló? Hihetetlen :)


Aki erre komolyan válaszol, segítsen már nekem is kicsit: párom evett. Szerintetek éhes volt, és enni akart? Annyira filózok ezen....

2011. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bárcsak mindenkinek ekkora gondja lenne mint a tiéd...
2011. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ne haragudj meg, de szerintem elég vicces a kérdés. Ha, minden igaz 18 vagy, vagy épp 17 (előrehozott érettségi). Ráadásul, ha együtt vagytok... mit kell ezen filózni? A párod, lazán felhívott, hogy mi történt. Gondolom azért nem a megszokott sms-es módszernél maradt mert fűnyírás közben elég nehéz. Habár ezt a "csak 2x beszéltünk" dolgot is furcsállom.

Mi többször beszélünk egy nap, mégse agyalok azon, hogy miért hívott fel...

2011. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!