Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néz ki kb minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz ki kb minden lány ugyanúgy?!

Figyelt kérdés

Mindenkin ugyanaz a napszemüveg,tornacipő,haj stbstb...

Tudom ,hogy külsőség meg divat de akkor is.Mi jó abba,hogy mindenki egyforma???Egy buszon kb 10 lányból 8-9 ugyanolyan.Ez engem már egy kicsit rohadtúl zavar.Mintha futószalagon jönnének....(tiszt. a kiv.)

Persze, ez az egész igaz a fiúkra is.

21/F


2011. máj. 23. 09:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Egy db tornacipőm sincs, mert utálom.

feszülős gatyám van, a legújabb divat szerinti napszemüvegem is van, mert jól áll, és vettem telitalpú szandált, mert tetszik már több éve, és most találtam olyat, amit érdemes volt megvenni.

Hányok az alternatív lányoktól, ugyanis úgy öltöznek, mint akik a múlt századból jöttek, és sajnos a lányok nagy része ezt a 'trendet' követi. Kinyúlt, fakó népimintás ruhák, lógóstáska keresztbe rajtuk, meg elmaradhatatlan az ócskábbnál ócskább cipőik...

2011. máj. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Már szegény alterek se számítanak egyedinek :D
2011. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok általában kamaszok. Minden kamasz szeretne egyszerre kiríni (de hülye szó) és beleolvadni a tömegbe. Majd kialakul a személyiségük és akkor rájönnek mi az ami igazán nekik való. Oké, elismerem a mai divat sok helyen súrolja az ízléstelenség határát de ez van. Plusz tényleg nem lehet normális ruhadarabokat kapni. Most alig találsz olyan boltot ahol nem csak csőnaci van, mert az a divat. Tényleg rendesen ráerőszakolják az emberre, ha nem akar lyukas fenekű nadrágban lenni vagy menjen végi 100 bolton mire talál neki tetszőt vagy vegye meg a divatost. :(
2011. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%

engem az bosszant a legjobban, hogy teljesen összekeveredtek a stílusok. régen a diszkósok hol vettek volna fel farmert? pláne szakadtat? ma meg, ha felöltözök úgy, mint régen a rockerek, akkor majdnem olyan vagyok, mint a plázában strihelő 14 évesek. tornacipő, bőrkabát(vagy műbőr...), meg szakadt farmer. hát a kúrva anyjukat! nem azt mondom, h ezentúl ne viseljen farmert az, aki nem hallgat led zeppelint, mert nem a birkák hibája, hanem a divatdiktátoroké, meg stylistoké, akik a klipekben májliszuájruszt is úgy öltöztetik mint Joan Jettet. na mindegy. szánalom, h nincs egyediség, nincs stílusosság a mai fiatalok körében. 1-2-nek sikerül csak. de legalább így könnyebb kihalászni az értelmesebbeket.

20N

2011. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
54%
13:56 Most ugye nem magadra céloztál, mikor az értelmiségről beszéltél? Süt rólad az irigység. Meg szerinted attól te egyedibb leszel, hogy rockernek öltözöl? Mert szerintem ők azok, akik a legsablonosabban öltöznek/viselkednek. Sőt, azok még gusztustalanok is, azokkal az igénytelen koszos ruhákkal. Jah és 20 évesen még nem vagy nő -.-"
2011. máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!