Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néz ki kb minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz ki kb minden lány ugyanúgy?!

Figyelt kérdés

Mindenkin ugyanaz a napszemüveg,tornacipő,haj stbstb...

Tudom ,hogy külsőség meg divat de akkor is.Mi jó abba,hogy mindenki egyforma???Egy buszon kb 10 lányból 8-9 ugyanolyan.Ez engem már egy kicsit rohadtúl zavar.Mintha futószalagon jönnének....(tiszt. a kiv.)

Persze, ez az egész igaz a fiúkra is.

21/F


2011. máj. 23. 09:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ezt én is észrevettem. Bírom amikor a divatmániások egyéniségről beszélnek...
2011. máj. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Nincs saját egyéniségük, így muszáj valakit majmolniuk. Vagy egy énekes(nő)t, vagy egy haverjukat, barátnőjüket.

Azért tényleg vannak kivételek, őket érdemes megtalálni...

2011. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Smartguy86 ***** válasza:
96%

Mert sokak nem érzik magukat annyira önállónak, magabiztosnak, hogy felvállalják magukat. Szeretnének valahova tartozni, felvesznek egy stílust, és jobban érzik magukat. Aztán majd amikor felnőnek, rájönnek, hogy ez kicsit sem számít az életben, a saját erőből elért eredmények annál inkább. Majd akkor egyéniségek lesznek mind.


Addigis - Brian élete:


- Ti egyéniségek vagytok!

- IGEN! MI MIND EGYÉNISÉGEK VAGYUNK (harsogja a tömeg egyszerre)

2011. máj. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Mert szerintem felszínesek. Nem hiszik, hogy divat nélkül is vonzóak lehetnek, na meg versengenek egymással. Itt nem arra gondolok, hogy szakadt pólóban vagy ilyesmiben kell járni, de el tudom képzelni, hogy ha esetleg valami megtetszik nekik ami nincs egyik divatmagazinban sem akkor azt már csak azért sem veszik meg.
2011. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 10:01

...

-Én nem.

2011. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert ezek a ruhák/kiegészítők a divatok. Aki ettől eltér, azt általában megbámulják vagy lenézik. Én nem szoktam majmolni senkit, de szoktam tornacipőt viselni, sok félém van, mert tetszik ennyi. Nagyszemüveg nem áll jól egyáltalán, tehát azt nem igazán szoktam viselni, de az igaz, hogy mindenkinek kb. ugyanolyan van. De hát a boltok 90%-ban csak olyat lehet kapni, már próbáltam keresni magamnak valót, de nem találtam. Nekem hosszú hajam van, általában összekötöm, de mindig megszólnak érte osztálytársaim pl, hogy miért nem hordom így-meg úgy, de ők könnyen beszélnek azzal a pár szál hajukkal a fejükön, amit már agyon vasaltak. De mondjuk a fiúk is hibásak ebben, mert nagy átlagban nekik tetszenek ezek a lányok, és azért akar mindenki úgy kinézni, hogy bejöjjön nekik. 18/L
2011. máj. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%

Hát én pl. azért viselek csőnadrágot, mert imádom, számomra csak az néz ki jól, azért vasalom a hajam, mert nekem ez tetszik legjobban, azért viselek tornacipőt (is, a kb 20 pár más mellett még :D), mert kényelmes és jól néz ki egy-egy ruha összeállításhoz. De imádom még a nike cipőket és a magassarkúakat, főleg amiknek magas a talp része is meg még sokmindent. :D Imádom a műkörmöt, mert gyönyörű, szeretem festeni magam, mert szépít.

És kb. minden barátnőm így gondolkodik, nem azért veszik meg a ruhát, mert nekem az van, vagy mert ez a divat, hanem, mert nagyon megtetszik nekik, ez az ő ízlésük is. :)

Az egyik bnőmmel mindig külön vásárolunk, de nem 1x előfordult, hogy ugyanabban a ruhában jelentünk meg. :D

Meg amúgy hogyha egy pasi is venné a fáradságot bemenni egy női boltba, akkor észrevenné, hogy szinte mindenhol ugyanaz a stílusú ruha van elérhető áron.

Meg attól, hogy szembejön veled több lány hasonló ruhában az nem jelenti azt hogy ennyi a stílusuk. :) Magamból kiindulva: szeretem a farmer + nike cipő + top hármast, de sokszor vagyok szoknyában, ruhában, kosztümszerű együttesben..., de hétköznapra főleg a "futószalag ruha" jó. :D

2011. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Jah aztán jön az új divat és azt fogod nagyon szeretni.


Én férfiként inkább egy imidzset próbálok elérni és ez alapján öltözök, de nem öltözök ki minden nap, van hogy valami totál hétköznapi akár szakadt ruhában vagyok rohangálok az utcában, mert nem öltözök ki azért csak mert utcára megyek. Ugyanakkor a legtöbb fiatal órákat készül otthon csak hogy kimenjen az utcára. De ez inkább a nagyvárosra jellemző az a tapasztalatom, legalább is ha vidéken vagyok akkor sokkal több az egyszerű stílusát nem igazán beigazolható öltözködésű fiatal.

2011. máj. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Ez nekem is feltűnt , igaziból engem az foglalkoztat , hogy nem veszik magukat észre ? Az egy dolog , hogy hogyan néznek ki , de általában akik ilyenek azok bármilyen társaságba keverednek akkor ők is olyanná válnak , legyen ez bármilyen ( mármint szokások és viselkedés szempontjából ). Persze nem azt mondom , hogy mindenki , de legtöbb.

17/L

2011. máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk is sok csaj van, aki dettó ugyanolyan ruhában van. Akkor akadtam ki, amikor egy kövér csaj próbálta beleerőltetni magát a legnagyobb méretbe, ami a boltban volt, és hisztizett az eladónak, hogy neki ma kell a ruha, nem ér rá várni a nagyobb méretre, mert jövő héten ezzel már nem mehet a buliba, ma minden barátnője abban lesz, ő is csinos akar lenni. Amikor ráment a ruha, olyan boldog volt, de nem vette észre, hogy nem áll jól neki. A hasa alja kilógott belőle, rá a nadrágjára, plusz kiemelte a kissé eltúlzott vonalait. Ezért nem értem, miért jó az, ha valaki a tömeg után megy. Bár, mondjuk fel se tűnne senkinek az egyéniség, ha mindenki az lenne. Akkor most az lenne a kérdés, hogy MIÉRT NEM TUD NÉHÁNY LÁNY UGYANÚGY KINÉZNI?XD
2011. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!