Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért állhat a párom mindenhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állhat a párom mindenhez olyan negatívan? Hogy tudnám vele elhítetni hogy jól is alakulhatnak néha a dolgok?

Figyelt kérdés

Egyszerüen mindenhez olyan negatívan áll hozzá!

Én rossz helyzetekben is probálom a jó kedvemet megőrizni és probálok pozitívan szemlélni a világot!

Lett volna pl külföldre menni lehetőségünk dolgozni és egyszerüen oda sem akart jönni hogy mert biztos majd sz@arrá szívatnak meg ilyesmi dumákkal jött!Pedig lefixált helyre mentünk volna ki,ahol szó szerint szeretettek vártak volna minket!Lett volna egy nagyon rendes főnökünk és nem utolsó sorban nagyon jól kerestünk volna!A nyelvet is beszéli jobban mint én ráadásul tehát ez sem lett volna baj nála,egyszerüen fél kilépni a nagyvilágban vagy én nem tudom!De ha akárkinek ilyen lehetősége lett volna szerintem már nem sokan mondták volna nemet erre!És azért sem értem mert ahol dolgozik már évek óta abból is elege van én unja már az egészet és sokat dolgozik kevés pénzért,szóval nem értem amikor ott lett volna a lehetőség miért nem??Egyszerüen nem tudok rajta kiigazodni!Nyavajog hogy már unja,egyre hülyébb a főnöke,kevés pénzt kap sok munkáért és mégse!Ott kinnt fele ennyi munkával az 4 szeresét megkaptuk volna!Nem értem......


2011. máj. 20. 10:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja én vagyok a férfi és ő a nő!
2011. máj. 20. 10:31
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok ilyen ember van. Fél az újtól, a megszokottól. Ezen csak drasztikusan lehet változtatni. Na nem erőszakra gondolok. Győzködni kell, bizonygatni. Előbb, utóbb talán belemegy. Aztán rájön, hogy igazad van. Türelem és kitartás.
2011. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 10:42


Tudod mióta bizonygatom és biztatom?Ha te azt tudnád?Már lassan 1 éve győzködöm és az idő csak megy és megy!

Már nem is mondom neki mert felesleges!:(

2011. máj. 20. 10:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor ordibálj vele, mint ahogy Csernús szokta.
2011. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tpikus pesszimista ember,ismerös a szitu.3évig éltem igy egy emberrel.Full negativ volt a csávo.

én nem birtam tovább már,sokszor a kiabálás sem értetett meg

2011. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen barátom, részben ez volt az oka, hogy szakítottunk. További problémák is fakadtak ebből a tulajdonságából, a pesszimizmus gyakorlatilag elhatalmasodott rajta. Egyszerűen úgy éreztem, visszahúz, vele nem tudnék érvényesülni, hiszen rengeteg lehetőség van előttem, ő pedig kilátástalannak érzi az életét. Ahhoz fiatal vagyok, hogy alkalmazkodjak, vagy próbáljam megváltoztatni.

Annak ellenére, hogy szerettem, otthagytam. Nem bántam meg, mintha egy sötét felhő úszott volna el az életemből.


18/L

2011. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 12:56


Szia!


Köszi a választ!Én is nagyon szeretem és nehezzen tudom nélküle elképzelni az életemet és tényleg ha ott hagynám annak ellenére hogy nagyon szeretem,nekem is egy felhő kuszna el a fejem felől!Csak nagyon nehéz ezt meg tennem sajnos.....De ha így lesz tovább akkor sajnos kénytelen leszek megtenni ezt a lépést és utánna talán észbe kap.....

2011. máj. 20. 13:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Természetesen nem volt ilyen egyszerű lépés, ahogy most leírtam, mert egy konkrét veszekedéssel érte el, hogy otthagyjam (akkor már harmadszorra szakítottam vele), és akkor elhatároztam, hogy nem csinálhatom ezt életem végéig. Átgondoltam a kapcsolatunk hátrányait, a negatívumokat, és mindent, amit szerettem, illetve nem szerettem benne: a mérleg az utóbbi felé hajlott.

Ez, illetve a gusztustalan viselkedése, amit az utolsó találkozásunkkor tanúsított elég volt ahhoz, hogy kiábránduljak belőle.

Nehéz döntés volt, de örülök, hogy meghoztam, szerintem sok lány nem lett volna rá képes hasonló helyzetben.

Már egyáltalán nem hiányzik.

2011. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nehéz dolog, mert nála alapból vannak "gondok", gátak, amiket nem tud átlépni.

Előbb saját magában kéne rendet raknia és alapjaiban megváltoztatni a világképét és a hozzáállását, de ez nagyon nehéz és hosszú folyamat, emellett ha ő maga nem akar változtatni, akkor eleve veszett fejsze nyele.

Én például pozitiv személyiség vagyok, vidám, viszont tudom, hogy nem vagyok elég önálló és talpraesett, na meg bátor az ilyesmihez, viszont ha a barátom előállna egy ilyen lehetőséggel, biztos, hogy vele tartanék, de szükségem lenne arra, hogy mellettem álljon és támogasson, hogy meg merejem lépni.

De ha a barátnőd tényleg ilyen negativ hozzáállással bir, az eleve megneheziti az egészet.

L/24

2011. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!