Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy lánnyal elhitet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy lánnyal elhitetni h nem csak szexre kell? Tényleg nem csak arra kell.

Figyelt kérdés
Sajnos ha valaki tetszik(ő ráadásul nagyon), akkor túlzottan is szexista leszek, tudom vissza kéne venni de nem tudok. Van esetleg rá valami más "módszer"? :)
2010. febr. 8. 17:35
 1/4 anonim válasza:

Hát azt nem írtad le hogy együtt is vagytok-e azzal a lánnyal,és szereted-e,de én csak akkor hinném el ha,érezteti velem akkor is mikor nem a szex van a középpontban.és mit értesz az alatt "túlzottan is szexista leszek"? Ez nálad miben nyilvánul meg?

Amúgy én a párommal erről el is szeretnék beszélgetni,mert én kezdem úgy érezni hogy csak a szex miatt van velem,mert amúgy nem sokat csókolózunk és a kedveskedés is hiányzik,meg a becézgetés,simogatás.Szóval ha ez mind meg van akkor biztos,akkor nem hinném hogy azt hiszi csak arra kell.21/L

2010. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
he.he.:D még hogy nem csak arra kell, na persze. flörtölj a legjobb barátnőjével, az hatni fog, az önzőség nagy úr ám!
2010. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kár, hogy már a kérdés magában foglalja, hogy nem meggyőzni szeretnéd, hanem elhitetni vele valamit... elhitetni hazugságokat szoktunk, nem?

Mellesleg azt mondod, nagyon TETSZIK, nem hogy szereted. Ha komolyan őt akarod, és valóban nem csak alkalomszerűen, akkor előbb legyél szerelmes :) Hülye tanács, de a komoly kapcsolatok szexualitása mégiscsak a szerelemre épül. Ha meg csak időleges fellángolás és vonzalom... akkor győződj meg arról, hogy ő is ezt akarja-e, ha igen, akkor nem kell győzködni, ha meg nem, akkor felejtsd el rohamtempóban.

2010. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tégy érte valamit, amit egy numera semmiképpen sem érne meg.
2010. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!