Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg lezárta vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lezárta vagy csak próbálja elhitetni velem?

Figyelt kérdés

3 hónapja lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak az én hibámból !Azóta párszor taliztunk mint barátok , elvoltunk de lett egy barátnőm ! Akkor exem kicsit kiakadt és egy mailbe leirta hogy egy része mindig is vissza akart kapni de túl sok minden szólt ellenem!Közös pipázásunknál boroztunk , 3x a számra kaptam puszit ill. az azt követő telefonbeszélgetésnél is azt mondta hogy ő is szeret!Maileztünk ahol leirta h 1edül van otthon,én hülyeségből irtam hogy mennék hozzá és filmeznénk meg minden!Erre a válasz:"jó lenne de félek hogy visszaesnék" !1,5hete megnéztünk nálam egy filmet ott is simogatott meg rajtam feküdt ! Nem tudom hogy mire véljem ezeket a jeleket mert most azt hangoztatja hogy lezárta és inkább megpróbál nem is reagálni a mailekre amit irok!

Szerintetek valóban lezárta vagy csak megpróbálja bemesélni magának?El kellene felejtenem...de hiányzik..!3 hónap hosszú idő....


Köszönöm !

F/22


2009. jún. 12. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szeret...lehet h csak azért mondta h lezárta a dolgokat mert van csajod...

ha kell a csaj akkor kérdezd meg tőle h te kellesz-e neki:) és ha kellesz neki akkor már mindenrendben van:)

2009. jún. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt ajánlom neked h állítsd a lányt kész tények elé. Írd meg neki, vagy kérdezd meg személyesen h mit akar, mert te tovább fogsz állni! Hidd el rögtön reagál rá valamit, mert megérzi h te már befejezted ezt a macska egér játékot. Ha ezek után komolyan kimondja h jó legyen vége mindennek, akkor nem szeret, de ha bepánikol és hebeg habog akkor szeret és nyilván úgy fog hozzád állni.

Könnyű szakítani vkivel úgy h közben valahogy mégis ott van és tartjátok a kapcsolatot(lásd: együtt tévéztek). Ha ez megszakad akkor minden kiderül, kinek mennyit ér a másik. Próbáld ki!

2009. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A lány nem tudja, h mit is tegyen. Lehet, h már nem érzi azt a forró szerelmet, mint anno de még vonzódik hozzád. Ezért nagyon szeretne elfelejteni és mással újrakezdeni, de úgy látszik, h nem eléggé kitartó és mindig visszatér hozzád. Ha te még szereted, kis erőfeszítés nélkül visszakaphatod.
2009. jún. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy már nem szeret ugy mint régen de szerintem szeret ! Ez a "félek hogy visszaesnék" szöveg ami nekem gyanus , kvázi ha velem tölt egy estét akkor ujra "belémszeret"!Sajna nem mindig talizunk mert ha hivom is hárit , meg most érettségizik is.....nem tudom mi lesz !
2009. jún. 12. 16:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondtad neki, hogy megbántad a szakításotok okát, amit tettél (bár nem tudjuk ugye mi volt az) és hogy rájöttél, mennyire szereted őt, és szeretnéd vele úrjakezdeni? Minden nap felhívod, veszel neki csokit, elhívod vacsizni, és mondod, hogy milyen szép és kedves, és mennyire szeretsz vele lenni?


Ha ezeket nem teszed, akkor mégis mit vársz? hogy loholjon utánad? A férfi udvaroljon. Különösen, ha a te hibádból történt a szakítás. És minden erőddel azon kéne lenned, hogy bizonyítsd neki, hogy az a régi dolog már megváltozott.


valószínűleg, abból is amit írtál, hogy neked lényegében mindegy, hogy van-e a csaj veled, vagy nincs. Ráadásul nem is írtad, hogy az új barátnőddel mi a helyzet. Képben van-e még, vagy nincs. Persze hogy el akar téged felejteni, mert nem rajongsz érte. Ha te nem teszel meg mindent, hogy visszakapd, akkor felejtsd el.


Ha nem válaszol a mailekre, akkor menj hozzá személyesen.


30/N

2009. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
anno hivtam ide-oda de nem jött,vettem neki ajándékot,virágot,irtam levelet,beszéltünk személyesen de ez még a bnőm előtt volt!a mailbe azt irta hogy azért volt ellenséges velem és azért beszélt néha úgy velem mert nem akarta hogy elbizonytalanitsam!most pedig nem akartam nagyon "zaklatni" mert nem akarom elvesziteni ! nem tudom mit tegyek !
2009. jún. 12. 17:07
 7/9 anonim ***** válasza:

A barátnőd pont azokat a viselkedési mintákat mutatja, amiket én is szoktam ilyen esetben...


Tuti, hogy szeret még!!


Csak mivel te hibád a szakítás, megalázónak tartaná, hogy ő szaladjon utánad, meg értésedre adja nyíltan, hogy még szeretne valamit, amikor ő lett "kidobva". Azért mondogatja ezeket a "túl vagyok rajtad"-okat, hogy ne legyen olyan fájdalmas, ha esetleg kiderülne, hogy te csak barátkozni akarnál. Az is nagyon rosszul esik, ha a pasi elég hamar utánunk, talál egy másik csajt...

Kezdetben meg ki volt borulva (ezért nem sikerültek a kezdeti lépéseid a szakítás után), ilyenkor abszolút tagadás álarcát veszi fel, még akkor is, ha a szíve mélyén nem ezt szeretné!


Megpróbálja bemesélni magának, hogy túl van rajtad... ez 100%

Van esélyed nála, de csak finoman, sokat kell bizonyítanod neki, hogy újra megbízhasson benned, sajnos.

Ha valahogy összejönnétek újra, 80%-ra veszem, hogy lesz egy letámadás a részéről, amikor rádzúdítja a keserűségeket... ha ezt túlélitek, akkor újult erővel mehet tovább a a kapcsolat:)

2009. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
csak sajna akárhova hivom nem jön velem ! nemtom mit tegyek ?
2009. jún. 13. 23:22
 9/9 A kérdező kommentje:
Valószinüleg kerül engem , a mailekre már nem nagyon válaszol ! Lehet hogy ennyi volt ? :(
2009. jún. 16. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!