Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan vesszük észre ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan vesszük észre ha egy pasinak nagyon bejövünk csak próbálja palástolni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát egyrészt közeledik hozzád, ha nem ismer megszeretne ismerni, randira hív, mindenáron a figyelmét szeretné rád felhívni.:)
2011. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nem palástolás akkor
2011. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az elsőnél a pont.
2011. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha leplezni akarom hogy tetszik,akkor több szitu is lehet.

Ha a barátom csaja akkor próbálok minél jobban inkább a haver-e lenni,Ha mondjuk tetszik de 100% hogy nem érdeklem mert van barátja akkor gyorsan kiverem a fejemből és hanyagolom.

2011. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem ismeritek egymást csak sokszor lát akkor keresi a tekinteted, figyel, esetleg köszön. Ha ismer akkor jobban keresi a társaságod mint azelőtt.
2011. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

És ha nem tudja hogy ő tetszik

nekem?

Mert nekem van egy pasi NAGYON DÖGÖS!

2011. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mért palástolná van barátod?

Amúgy ha én próbálnám eltitkolni, hogy tettszesz rajtam nem véned észre. Mondjuk például ha az egyik legjobb barátom barátnője vagy. F/21

2011. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A farka elé teszi a kezét, h ne lásd h feláll.
2011. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem úgy viselkedik , ahogy általában , de nem is úgy , ahogy amikor bejön neki valaki :D
2011. júl. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem nincs barátom, de neki van barátnője. Régen nagyon jóban voltunk, mondhatni együtt nőttünk fel, de egy pár éve elköltöztünk és teljesen megszakadt a kapcsolat. Egy éve anyuék úgy döntöttek, hogy visszaköltözünk. Először még köszönni sem köszönt, csak úgy elment mellettem persze végig bámult. Több mint fél éve pedig elkezdett köszönni, elkezdtünk beszélgetni, üzenetbe leírta h bejövök neki, csak van barátnője és nagyon szereti. Azután pár hónapig nem beszéltünk, nem is találkoztunk, most meg megint felbukkant pár napra felkeresett, elmentünk sétálni, beszélgettünk.Azóta is havonta egyszer max. kétszer felbukkan, és furcsán viselkedik, néha tesz olyan megjegyzéseket mintha többet szeretne barátságnál. Pl. múltkor is meglátott egy fiú haverommal beszélgetni akt még eddig nem látott velem és szinte féltékenységi rohamot kapott.....de máskor meg mintha nagyívből lesz....
2011. dec. 30. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!