Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az osztálytársammal a napokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársammal a napokban derült ki, hogy bejövünk egymásnak, ha megpróbálnánk mit szólnának a többiek?

Figyelt kérdés

Igen, mint minden osztályban, vannak olyan f.asz emberek akik se engem se őt nem kedvelik.. és a napokban derült ki hogy bejövünk egymásnak, és hát, közeledünk egymáshoz.. De vajon ehhez a többiek mit szólnak az osztályban? Kívülállók mondjuk nem érdekelnek, de azért szerintem sem kell ott egésznap majd ,,nyalni egymást". Mondjuk az sem tartozna rájuk. De egyébként szerintem biztos hogy mindenkinek leesne az álla ezen a dolgon.

16/L


2010. szept. 26. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
az a lényeg h ti legyetek boldogok más nem számít
2010. szept. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Szerintem ne is hozzátok nyilvánosságra a dolgot, a suliban csináljatok úgy, mintha semmi nem lenne, ha kimentek utána azt csináltok amit akartok. Az amúgy sem lenne jó ha ott csókolóznátok szünetben, a tanároknak is szemet szúrna. Ha kibírjátok a suliban délután annál izgalmasabb lesz a dolog, ha idővel megtudják az magánügyetek!
2010. szept. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia nyugodtan brobáljátok meg most durva leszek de ki nem szarja le hogy, mást mit szól hozzá .A lényeg hogy, ti boldogok legyetek ne érdekeljen a mások véleménye tedd azt amit a szíved súg!
2010. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
persze a 2.válaszolónak abba igaza van suliba ovatosan !
2010. szept. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én - is - azt javaslom, hogy nem kell tudnia ezt hivatalosan az iskolának.

Az iskola kapuig, és az iskola kaputól senkinek nincs köze hozzá, viszont egy párkapcsolat sem szólhat arról, hogy rejtőzködve, titkolózva, bujkálva kelljen élnie bárkinek is.

Az iskolán kívül, mindenféleképpen ki fog derülni, hogy egy párt alkottok, de akinek ez fáj, az nyúljon be a felső fiókba, - és az ott található zsírkrétával körberajzolhat Titeket.

A lényeg az, hogy az iskolában tudjatok uralkodni az érzéseiteken. -A beszélgetés nem egyenlő a szerelmeskedéssel, - aki ezért csesztet, az nemes egyszerűséggel irigy arra, hogy Ti jól kijöttök egymással.

Irigyeitek lesznek, - ezen nehogy meglepődjetek.

2010. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat

igen, én is úgy gondolom hogy a nagy nyilem-nyalom dolog az nem kell az iskolában. :)

2010. szept. 26. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!