Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem haragszunk egymásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem haragszunk egymásra egy osztálytársammal, és átnézünk egymáson, de én ettől rosszul vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sose voltunk túlságosan beszélőviszonyban, de mondhatni ő mindig rendes volt velem annak ellenére, hogy a többiekkel bunkózik rendesen. Én senkihez nem voltam bunkó azt hiszem,és azt hittem,hogy tetszem ennek a fiúnak, azért kedves velem mindig,de sose tisztáztuk a helyzetet.

3. év végén azt hallottam az egyik lánytól,hogy talán bejön a fiúnak,ezért kiakadtam, nem bunkóztam a fiúval különösebben,csak úgy néztem rá,vagy épp átnéztem rajta(mert rosszul esett a hír/pletyka), és ezt megérezte,hogy valami megváltozott a viselkedésemben vele kapcsolatban....

Egy kis ideig bunkózott 4.évben, egy kis ideig kedves volt, aztán 4. év vége felé egy kicsit beszólt nekem,én nagyon mellreszívtam és egy kemény lenéző pillantást vetettem rá,onnantól kezdve ha kedves is volt,én elutasító voltam.Már nem köszönünk egymásnak,átnézünk egymáson,sosem beszéltük ezt meg.Én nem is tudnám felvállalni,hogy ezért viselekdtem vele így,mert cikinek tartom,hogy rosszul esett a dolog....De még most sem vagyok biztos benne,hogy most vagy valaha komolyan akartam tőle valamit,és nem csak az lehetett az oka ennek,hogy össze akartak hozni minket....Az egész nagyon nagyon zavaros volt,nem tudtam elhinni,hogy tetszem neki a "Jelekből" sem...


EGY SZÓ,mint SZÁZ....Fáj....hogy ilyen lett a kapcsolatunk.Mindjárt érettségi,de nem tudom hogyan rendezhetném vele a kapcsolatom,mikor alig beszélünk.Lehet,hogy nem is vagyok neki fontos,csak hülyének tart,nem tudom .. :/ :(


2011. jún. 15. 17:53
 1/4 A kérdező kommentje:

Mondjuk lehet,hogy nem is tetszett soha,csak bebeszéltem magamnak,mert mások mondták,hogy v.színű tetszem neki....

De sose éreztem vágyat arra,hogy megpusziljam,szeretgessem meg ilyenek....Akkor mégse jött be ez a srác sose,pedig azt hiszem,hogy mások azt hitték,hogy nekem bejön:/:(!

2011. jún. 15. 17:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, hogy te kedveled, meg hogy sajnálod amikor olyan mogorva voltál vele, biztos megérti..
2011. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De én egész évben szerintem különösen távolságtartó meg mogorva voltam....Annyira megmérgezett ez a haragtartás,hogy másokkal is néha ilyen voltam....Nem sokat mosolyogtam idén :'((((!!!

Szóval mivel másokkal is ilyen voltam,gondolhatja,hogy egyéb bajom van,mindenkivel van bajom,közben leginkább csak vele volt...De akkor kiderül,hogy ennyire rá koncentráltam,és lehet,hogy bunkó lenne,nem tudom :/ :(

2011. jún. 15. 17:59
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért van ez,miért váltott ki bennem ekkora keserűséget ez a dolog.....De már úgy érzem nem nagyon tudok senkihez se kedves lenni....... Teljesen rossz irányba változtatott ez,hogy megsértődtem,hogy más lány tetszhet neki.... (De végülis semmi nem lett közöttük,mert csak a lány agyszüleménye volt a dolog.....)

Nem tudtam elfogadni,hogy én nem változtathatok azon,hogy kinek tetszem és kinek nem,mert nem csak rajtam múlik.Buta gondolkodás volt,de elég sokáig meghatározta a napjaimat ez a düh.


Most maradt az üresség, a fájdalom, megbánás, értetlenség.

2011. jún. 15. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!