Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítsen valaki. van esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsen valaki. van esetleg baráti körökben?

Figyelt kérdés
afroamerikai férfit szertnék mert nagyon tetszenek,itt ahol én lakom nincs ilyen származásu férfi csak 1 és az is túl idős meg párja is van..esetleg ha valaki tudna segíteni:)előre is köszi
2011. máj. 19. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Chat.hu, egyéb társkereső oldalak. Legegyszerűbb viszont ha elköltözöl, pl Budapestre, ott van jó pár.
2011. máj. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Muszáj hogy afroamerikai legyen? nem jó egyenesen afrikából? :D
2011. máj. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ..nincs rá lehetőségem,hogy elköltözzem:S..kedves utolsó válaszoló azért fogalmaztam így mert már több embert is ( olvastam) megszólták mert négert írt:)
2011. máj. 19. 09:55
 4/12 anonim ***** válasza:

Keresd fel Pákót:D


Viccet félretéve, szerintem is próbálkozz különböző chat oldallal, ahol vannak külön részlegek. Vagy esetleg társkeresési oldalakról is tudsz mazsolázni.

2011. máj. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és esetleg a chat.hu-n kívül tudtok mondani ilyen oldalakat?
2011. máj. 19. 09:57
 6/12 A kérdező kommentje:
ha esetleg ott nem jönne össze..:)
2011. máj. 19. 09:57
 7/12 anonim ***** válasza:

Felülsz a vonatra, ami Pest és Komárom közt közlekedik, sok utazik a bicskei menekülttáborba. Oda-vissza lehet ismerkedni ezerrel.

Mostanában nem járok Pestre, de régen, amit megállt a vonat Bicskén, és felszálltak páran, már jöttek is oda ismerkedni, beszélgetni, és általában angolul tudnak.

Nagyon bejönnek nekik a szőke, fehér bőrű lányok.


Egyetemvárosokban, főiskolák környékén is szoktak lenni külföldiek, feketék is.

Amúgy meg bármikor szembe jöhet az utcán bárhol.


Amúgy ha nincs a környékeden fekete férfi, mit gondolsz, hogy fogtok találkozni?? Csak azért, mert ha valakit megismersz 200 km-re tőled, azzal "ki vagy segítve".

2011. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szegeden több a néger mint a fehér ember x)
2011. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudod szerintem nem mindenki ott találja meg a párját ahol lakik..természetesen ha valaki tudna nekem mondani konkrét embert,előtte egyeztetni kéne hogy hol merre hány méter..de az hogy ha van is köztünk egy nagyobb táv az megoldható..nem több száz kilométerről beszélek,mert pl pest innen 30 km
2011. máj. 19. 10:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Orvosi, jogi egyetemek környékén nagyon sok van. Pécsen legalábbis. :D
2011. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!