Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexuális vonzalom lenne? Nagyon ki vagyok már tőle.

Figyelt kérdés
18 vagyok a férfi 40 körül (tudom sok de nem volt köztünk semmi). Szóval anno voltam sokat náluk haverom apja volt és mindig "úgy" nézett rám sokat mosolygott és mindig ott volt a mosolyában egy kis áhh... hogy mondjam hogy "nekiestem" volna de mindig visszafogtam magam még célzásokat sem tettem viszont Ő igen. Sőt néha "véletlenül" is hozzámért, de neki volt nője (ami nagyon nem érdekelte) nekem meg párom és én nem vagyok ribanc szal nem mentem bele semmibe... azt nem tudom hogy ez csak szexuális alapon volt vagy volt benne más is mert néha majdnem megvesztem ha nem láttam... 6 hónapja nem láttam dee most is érzem hogy valami nem stimmel belül és látni akarom.. de a kapcsolatot a haverral pont ezért szakítottam meg... mit tegyek??
2011. máj. 18. 05:14
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ha ennyire erős a dolog, h ott is hagytad még a barátodat, akkor gyere össze vele sztem! kár várni
2011. máj. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

és a párod még meg van?

Amúgy addig úgyse derül ki,amíg nem lesz köztetek szex.Ha ráfázol is,úgyis fiatal vagy,lesz időd bőven kiheverni!23N

2011. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!