Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy akit szeretsz, azt tényleg szereted-e és nem csak a szexuális vonzalom miatt érdekel?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mit jelent valakit tényleg szeretni? Meg lehet különböztetni a kettöt? Mik az ismérvei az egyiknek és a másiknak?
2010. okt. 1. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz, de meg lehet.

Akkor is vele lennél, ha nem lehetne köztetek semmilyen szexuális kapcsolat.

Mindennél jobban szereted. Bármit megadnál érte.

Vele akarsz lenni (és nem csak "úgy) Ha túl sokat vagy vele csak "úgy" akkor hiányzik a beszélgetés, a közös séta, a programok...

Ha az ágyban vagytok sokkal fontosabb neked az, hogy Ő jól érezze magát. Nem érdekel, hogy te elmész-e vagy, hogy te egyáltalán élvezed-e (persze ez is érdekel... de sokkal inkább csak az ő érzései számítanak).

Kész lennél neki hűséget fogadni (ha csak szexuálisan érdekel, akkor elvileg vonzódsz még másokhoz is, viszont ha szereted, csak Ő kell neked).

2010. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

igen sajnos en mar megkulomboztettem,akit igazan szeretsz azert felaldozol barmit,meg az eletedet is,hidd el nekem,en osszevesztem a baratjaimmal az unokatesoimmal,a szuleimmel,csak egy lany miatt,neha meg magamra valaltam egy par dolgot az anyja elott hogy ne essen bajba o,neha olyasmiket hazudtam amik meg sem tortentek, csak azert hogy megvedjem,leegettem magam egy egessz suli elott miatta,de akkor sem erdekeltek ezek a dolgok,sot olyan volt mintha nem latnam korulottem mi tortenik,csak ot lattam,de azt kivanom hogy ezt az erzest soha ne ismerd meg SOHA


a 22 eves F

2010. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Huhh az első nagyon szépen leírta! :$

Igen az az érzés a lényeges,hogy midne felett ő van,mindennél ő a legfontosabb!

2010. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A második válaszadónak írom, nincs olyan nő a földön akiért megtettem volna amiket te!

Én is szerettem szerelemből nőt de ez már túlzás!

2010. okt. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

De valahogy nekem ez nem stimmel... Mi akkor a szerelem? Szeretni valakit más, mint szerelmesnek lenni belé?


Tudom, a szerelem elmúlik 2-3 év után, és aztán vagy együtt marad a pár vagy nem. De amíg szerelmes vagy, honnan tudod, hogy azt az illetőt majd szeretni fogod-e akkor is, ha már nem leszel megőrülve tőle?


A másik pedig az, hogy amíg szerelmes vagy, addig a hormonok és az adrenalin is irányít, eleve jobban vágysz a másikra. Itt én soha nem tudom, hogy akkor most az illető csak szexuálisan érdekel, vagy szeretem is mint embert. UGyanis én nagyon el tudok vakulni, ha szerelmes vagyok. Nekem akkor tényleg csak a másik a fontos, bármire képes lennék érte. Ugyanakkor ez nem feltátlenül jó dolog, mint ahogyan a 22 F is mondta. Én is rengeteg sz*rságon mentem keresztül azért, mert szerelmes voltam. És aztán a végén kiderült, hogy az egész csak egy nagyra felfújt lufi volt, ami a végén szétdurrant és nem maradt más, csak romok...


Akkor hogyan szerethetsz valakit igazán? Úgy,hogy se magadat, se a másikat ne tedd tönkre, és úgy, hogy ne csak vonzódj hozzá, de szeresd is, emberként tiszteld, becsüld.


Nekem nagyon úgy tűnik, hogy erre viszont rendkívül kevés ember vevő. Inkább a szenzációt, a felfokozott érzelmeket, a lángolást, az irreális elképzeléseket várják egy kapcsolatban. Ami ugye hamar lecseng, ls aztán bejelentik, hogy ,,már nem érzem azt, amit korábban". Én hajlandó lennék őt úgy is megismerni, hogy már nem lángol, de erre a legtöbben nem hajlandóak. Ettől sokkal jobban szeretik ámítani és vakítani magukat...

2010. okt. 1. 23:31
 6/12 anonim ***** válasza:
basszus.. ez így lett kitalálva:D:D a férfinek kell a nő és fordítva, meg a (nőneknő,férfinakférfi) stb. Ennyi:D
2010. okt. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálam az már szerelemnek számít,ha a csaj jelenléte nem idegesít fel.Főleg a hisztire-féltékenységre nem vagyok vevő.
2010. okt. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ugyanakkor ez nem feltátlenül jó dolog, mint ahogyan a 22 F is mondta. Én is rengeteg sz*rságon mentem keresztül azért, mert szerelmes voltam. És aztán a végén kiderült, hogy az egész csak egy nagyra felfújt lufi volt, ami a végén szétdurrant és nem maradt más, csak romok...


igen pontosan,azt hiszed hogy engemet utanna nem rugott ki?ra egy evre kapott maganak masat,peddig mindent a legjobban csinaltam,titokzatos voltam,kiszamithatatlan,vicces,stb...ha kirandulni mentunk,nem mondtam meg hogy hova,csak reggel 5 kor felebresztettem es vittem magammal,amikor megerkeztunk azt mondtam egy hetig itt leszunk,el volt szalva annyira orult,es folyton ilyen meglepeteseket csinaltam neki,amikor nem is szamitott ra,a legtobben hetvegeken mentek kirandulni,en hetkozben vittem mert ez nem megszokott,lehet hogy pont ezzel rontottam el,na de mind egy eltelt,utanna ki kellett bekulni a tobbiekkel ez volt a legfajdalmasabb :|


a 22 eves F

2010. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ma 10:56


Hát igen, sajna nem jó ennyire túlspilázni a dolgokat. Nekem úgy tűnik, hogy nagyon sok esetben a partnerek nem értik meg egymást. Csak az elvakultság van, egymásra mint emberre nem kíváncsiak. Szerintem ezt nem lenne szabad hagyni...


Na mindegy, vigyázz magadra 22F, remélem azóta már rendeződtek a dolgok!

2010. okt. 2. 13:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Mondtad, hogy a szerelem elmúlik, és vajon honnan lehet tudni, hogy szeretni fogod-e utána is.

Szerintem ami csak addig tart, és utána teljesen elmúlik az csak vonzalom, fellángolás. Ha komolyan szereted akkor az nem múlik csak úgy el. Mint mondani szokták, nem múlik el, csak átalakul ;)

Személyes véleményem szerint, ha csak úgy hirtelen beleszeretsz, és olyan őrülten megteszel érte bármit gondolkozás nélkül (ráadásul ezzel is kezdődik) az akkor csak inkább fellángolás. A szerelemben az ember igenis lehet ésszerű! Sőt... a normális tartós szerelemben az ember az. A többi inkább csak hirtelen erős fellángolás. + Jobb ha nem szerelemnek hanem inkább barátságnak indul. Ha abból lesz később szerelem, majd kezd kihűlni a "nagy tűz", általában sokkal jobban tudják kezelni, és tartósabbak szoktak lenni az ilyen kapcsolatok.

Persze amit írtam nem szent írás, csak személyes vélemény...

2010. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!