Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből valami komoly,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami komoly, vagy csak szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés

Van most egy kapcsolatom, nagyon jól megértjük egymást, a szex valami hihetetlenül jó, viszont...

Több, mint 1 éve vagyunk együtt és még mindig nem tudom elképzelni, hogy mondjuk az ölemben hordok egy gyereket, ami tőle van.


Volt eddig sok komoly kapcsolatom, 2 év, 5 év, stb...

Volt akiknél éreztem ezt a nem is tudom, hogy mondhatnám, ilyen mély kapcsolatot a párommal, akivel el tudtam volna képzelni, hogy gyerekeim apja lehetne.


Viszont jelenleg, nem hogy nem tudom elképzelni, de valahogy viszolygok is tőle kicsit. Nyugtat a tudat, hogy nem régóta vagyunk együtt, de valahol aggaszt kicsit, hogy lehet, hogy ez az "apa" érzés még mindig nem jött elő.


26/N


2011. aug. 2. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ez baj, akkor én is elkezdek pánikba esni. Másfél éve vagyunk együtt a pasimmal, de nem akarok gyereket tőle. Mástól se mondjuk. Semmilyen gyerekről nem képzelgek. Egy korábbi kapcsolatomnál nem tartottam volna kizártnak, de azt négy év után kezdtem csak el érezni. Hogy talán már jöhetne egy gyerek, akinek ő az apja. Szerintem egy év után még nem feltétlenül kell megijedni ettől. Aztán lehet hogy mindketten rossz úton járunk:D A többi válaszból majd kiderül. De fel a fejjel, legalább nem vagy egyedül a problémával:)

27/N

2011. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Volt nekem is több hosszútávú kapcsolatom.Én egyiknél sem éreztem azt,hogy igen róla eltudnám képzelni,hogy a gyermekem apja legyen.A mostani páromnál egyértelműen érzem,hogy igen Ő az!Megtaláltam!Ezt azután kezdtem érezni,amikor először téma lett az esküvő,és a gyerekek..

Próbáljatok meg róla beszélgetni,és figyeld meg,hogy reagál.Figyeld a saját női megérzésed is mert nagyon fontos.

2011. aug. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!