Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelent ez valamit az elkövetke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent ez valamit az elkövetkezendő életemben?

Figyelt kérdés
tetszenek nekem a tűzoltó rendőr és mentős férfiak. olyan férjet akarok szerintetek olyan is lesz?
2011. máj. 16. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
minden bizonnyal
2011. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak akkor nem, ha csalódsz majd a fenti típusokban

akkor nem, mert akkor más típus lesz a célirány

2011. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak a mentősöket ismerem két állomásról, mert ott vagyok velük, én is ezt csinálom, elég "kanosak", a 12-es beosztás felkavarja őket :))) A tűzoltók talán kiegyensúlyozottabb életet élnek, a 24-48as beosztásukkal. Egyet ne feledj, ezek a férfiak (és nők) mindig dolgoznak, karácsonykor, szilveszterkor, éjjel-nappal, kemény munka, azon túl, hogy fantasztikus, fárasztó is!


Hogy milyen férjed lesz? :D hát, ha ezt tudni lehetne előre... esetleg tanulj ebbe az irányba te is,ha érdekel, és sok hasonlóval találkozhatsz, nagyobb a választék (bár azért ne csak ez motiváljon)! :)

2011. máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mentősök mellett ott vannak az elhanyagol ápolónénik is...


én egyetlenegy tűzoltóst ismerek, gondolom ebből nem lehet általánosítani, de az az egyetlenegy megismerés nélkül kért arra, hogy lefeküdjek vele

2011. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!