Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Járnátok olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan fiúval, aki nem igényli a közösülést?

Figyelt kérdés
(aszexuális)
2011. máj. 15. 23:03
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

"És persze ott van a kérdés, hogya nő szívesen venné-e azt, hogy állandóan ő kezdeményezzen."


Ezzel mi lenne a gond?

2011. máj. 16. 06:54
 22/28 Horkýže Slíže ***** válasza:
nem
2011. máj. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Bizti rá lehet venni idővel,nem hiszem el hogy nem áll fel neki,és léteznek ilyen elmebetegek a bolygón többek között.Vagy lehet homok,ha nem szereti a lányokat.
2011. máj. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, ezzel az lenne a gond, hogy borzasztóan unalmas tud lenni mindig a kezdeményező szerep. jobb ezt váltogatni, mert ha folyton csak én kezdeményezek, az olyan, mintha a barátom nem is szeretne engem, és ezt az érzést hosszútávon nem tudnám elviselni. de látszik, hogy te nem sokat értesz érzelmileg ezekhez a dolgokhoz...
2011. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

08:19:


Végülis az aszexualitás a 'homokkal' egy csoportba tartozik, ez is egy szexuális beállítottság. Ugyanúgy queer. Nem betegség, nem aberráció, csak beállítottság.

Nagy részük azért nem veti meg a fizikai intimitást, összebújást, simgogatást csak dugni nem akrar. Ennyi.

2011. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Szia!


Nem. Mert nem tudnánk egymást boldoggá tenni.


K

2011. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Hogy mi lenne a gond?

Ha állandóan nekem kéne kezdeményeznem, egy idő után abba is hagynám, hiszem látnám, hogy a másiknak édesmindegy, hogy van-e szex vagy nincs... persze ez nem tesz jót se a nő önbizalmának, se a kedvének de leginkább a női szerepből forgatja ki.


Még a 'legtökösebb', legemancipáltabb nők is szeretik, ha kicsit őket rohanják le...

nem tudom elképzelni azt az önbizalmú nőt, aki ezzel kiegyezne.

2011. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
igen
2011. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!