Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Járnátok olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan fiúval, aki nem igényli a közösülést?

Figyelt kérdés
(aszexuális)
2011. máj. 15. 23:03
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
persze, szívességből meg tudja csinálni, mert azért feláll neki
2011. máj. 15. 23:05
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

én semmiképpen sem... nekem kell az intimitás, igénylem a szexet. nem bírnék úgy járni valakivel, hogy sosem izgat fel, sosem tudom felizgatni, sosem fekhetek le vele... ez egy olyan közeli kapcsolat, egy olyan közös élmény, amiről nem tudok lemondani.


ha előre tudnám róla, nem jönnék össze vele. ha csak a kapcsolat közben derülne ki, akkor egy idő után úgyis szakítanék emiatt.

2011. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor vállalnék be aszexuális párt ha nagyon szerelmes vagyok. Akkor valahogy megoldanám.
2011. máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
szívességből... lol.
2011. máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress hasonló beállítottságút, hisz másoknak is ugyanígy problémát jelenthet ez a téma, ne pedig a "megszokott" igényű lányokat próbáld "áttéríteni".
2011. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
nem. nagyon rosszat tenne az önértékelésemnek, úgy érezném, hogy értéktelen vagyok, nem kívánatos. nem tudnám elhinni neki, hogy tényleg szeret. mellékesen pedig velem senki ne szexeljen szívességből, főleg ne a pasim :/
2011. máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. máj. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
nem. én is értéktelennek érezném magam, h ennyire nem vok vonzó, h a pasim ne gerjedjen rám (pedig tom, h ez ellen nem tehetne)..ha közben derülne ki, sajnos otthagynám.
2011. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Elég durva lehet szívességből dugni. Gondolom az olyan is. Normális csaj nem járna aszexuális férfival, mint ahogy normális férfi sem járna aszexuális nővel. Az intimitás nagyon fontos része egy kapcsolatnak, ezért ha ilyen a beállítottságot, keress magadnak egy hasonlót, mert aki nem aszexuális, az talán egy darabig tolerálni fogja, de hosszú távon semmiképpen sem.

Ha pedig egy csaj benyögné nekem, hogy "én ugyan aszexuális vagyok, de ezért szívességből lefekszem veled" szerinted mi lenne a reakcióm.

2011. máj. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!