Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Járnátok olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan fiúval, aki nem igényli a közösülést?

Figyelt kérdés
(aszexuális)
2011. máj. 15. 23:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Én igen,jelenleg is olyan kapcsolatban vagyok 3 éve, amiben minimális a szex. Kb. 8 hónapja nem szexeltünk,de így is tökéletes a kapcsolatunk.

Én is aszexuális vagyok,szóval megtaláltuk egymást a barátommal.

2011. máj. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
19%

Bocs, de bemásolom, amit egy másik kérdéshez írtam válaszként, mert ide is illik.

Én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ha valaki tiszta szívéből szerelmes, és hormonálisan is minden rendben van, akkor ne akarja a szerelmét megélni olyan módon is, hogy a teste eggyé olvad a szerelmével, csak rá figyel, minden apró mozdulatára és rezzenésére, hogy minden vágya boldoggá tenni a másikat egy magasabb fokon, érezni, hallani, látni ahogy a másik kéjesen élvezi és eljut az orgazmushoz, csak egymásra figyelni, kizárni a külvilágot, szenvedélyesen szeretkezni... Nem hiszem, hogy aki igazán szerelmes, az ne vágyna rá, hogy így is beteljesüljön a szerelmük. Nekem a legcsodálatosabb része a szeretkezésnek, mikor érzem/látom/hallom, ahogy a barátom elélvez, ezt a csodás érzést semmi nem tudja helyettesíteni... És mindezt úgy írom, hogy nekem soha nem volt orgazmusom aktus közben, csak ha külön kielégít a barátom. Szóval egy igazi szerelmespárnál nem kizárólag a testi élvezetről, hanem a lelki beteljesülésről szól a szeretkezés. Nem tudom, hogy létezhet olyan, hogy valaki, akinek normálisan működik a hormonháztartása, azaz vágyik a másik nemre, annak ez hiányzik. Ahogy Te írtad kérdező, Neked feláll, szóval hormonálisan nem lehet gond, különben nem állna fel. Talán még nem sikerült megtalálnod a megfelelő lányt, aki iránt olyan mély szerelmet érzel, hogy ezt ily módon is szeretnéd átélni vele.

Ahogy többen is írták előttem, az lenne az utolsó dolog, amit kérnék a páromtól, hogy kényszerből szeretkezzen velem. Azt szerelemből és vágyból kell, nem pedig azért, hogy mégiscsak legyen valami. Viszont nem tudom elképzelni, hogy aszexuális párral hogy jön össze egy gyerek- mivel ahhoz rengeteg próbálkozás kell, és ha még néha bele is megy a másik fél, hogy az aszexuális partner csak szívességből szeretkezzen, nem hiszem, hogy hosszú távon, babavállaláshoz ez működik.

Ha igazán szerelmes lennék egy ilyen fiúba, akkor természetesen járnék vele, hiszen nekem a szerelem kell egy kapcsolathoz. Viszont elmennék vele szexuálpszichológushoz, hogy megoldjuk ezt a problémát.

20/L

2011. máj. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
67%

Kedves utolsó!

Sajnos ez nem ilyen egyszerű, mint a te kis idilli világodban :)

2011. máj. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
36%

87%


Ezaz b@zmeg, neveljük ki a buzíkat.... üdvözlünk 1950ben. A kb. 50es IQ és zéró érzelmi intelligencia látom neked is ott figyel. Hülye liba.

2011. máj. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

"Ha pedig egy csaj benyögné nekem, hogy "én ugyan aszexuális vagyok, de ezért szívességből lefekszem veled" szerinted mi lenne a reakcióm."


Hát az, hogy k.rva rendes tőle, hogy nem igényli, mégis bevállalja értem. Mindent lehet pozitívan is értékelni - már ha egyáltalán úgy állsz a partneredhez. Ha meg nem, az a te bajod, de ez esetben a hiba nem a másikban van, hanem benned.


87%-os, te tényleg kicsit buta vagy, nem bántásból mondom.

De a válaszadók többsége sincs nagyon tisztában az aszexualitás fogalmával! Nehéz lenne utánaolvasni kicsit?

Az aszexuális teljesen egészséges, nincsenek zavarai, feláll neki is, adott esetben fel is izgul - csak nem olyan gyakran. Vannak fokozatok. Aki durván aszexuális, az persze nagyon ritkán "kanos"...de van olyan aszexuális is, aki 2 hetente vagy havonta csak egyszer igényli!

Ez nem betegség, főleg nem szervi betegség! Egyszerűen a libidója alacsonyabb. De nem azt jelenti, hogy nincs, vagy egyáltalán ne kívánná!

2011. máj. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

"Az aszexualitás a nemi érdeklődés maradéktalan hiányát jelenti, az aszexuális ember elutasítja a testiséget"


és csak a wiki-ig kellett érte elmennem...


Lehet nincsenek szervi gondjai, de igényei sem.

A 'szívességgel' az a baj, hogy ha szereted a másikat, akkor a szexben is elsősorban rá figyelsz, egymást izgatjátok azzal, hogy látod a párodnak menynire jólesik. Ez az aszexuálisoknál nincs jelen. És persze ott van a kérdés, hogya nő szívesen venné-e azt, hogy állandóan ő kezdeményezzen.

2011. máj. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

Most az a baj, hogy én szerelemből szeretkezek a párommal? Számunkra a szeretkezés a szerelmünk kifejezésének egy csodás módja, nem csak a testi élvezet számít, és úgy gondolom, aki igazán szerelmes, az szeretné megélni ezt a csodát.

Nekem így működik 3,5 éve a kapcsolatom, nem tudom, miért kell emiatt "lehülyelibázni". Tapasztalatból írtam, nem pedig azért, mert ilyen ábrándokba kergetem magam, hogy ez így működik. Én ezt tapasztalom, soha nem is tapasztaltam mást, így úgy gondolom, létezik ilyen, ha valaki megtalálja a megfelelő párt.

Ezen kívül komolyan gondoltam, hogy a gyerekvállalásnál gondok lehetnek, ha aszexális az egyik/ mindkét fél, hiszen eleve (mondjuk heti több szeretkezéssel) kb 10% esély van rá, hogy összejöjjön egy baba, nemhogy akkor, ha fél évente egyszer próbálkoznak a felek.

2011. máj. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
És épp azért írtam, hogy szexuálpszichológushoz fordulnék a párommal, mert ha szeretem, akkor nem ezen fog múlni a kapcsolatunk, viszont boldoggá tenne, ha ő is vágyna e csoda megélésére. Nem tanultunk még az aszexualitásról, így egyelőre azt gondolom, hogy talán pszichológus/ pszichiáter segíthet, hiszen amúgy a libidót a nemi hormonok "szabályozzák", így ha azokkal minden rendben, akkor valószínűleg lelki/ pszichés okokra vezethető vissza az állapot.
2011. máj. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Frigid nő/ impotens férfi NEM = aszexuális


Előbbit inkább okozhatja trauma, tényleg lelki probléma avgy csak a stressz, önbizalomhiány, de utóbbi sokszor veleszületett.

Vannak aszexuálisok akik pl nemtelennek is vallják magukat illetve fordítva. Általában a homoszexualitással és a transzexualitással szokták egy lapon említeni, bár semmi köze ezeknek egymáshoz, max annyi, hogy nem 'betegség' emiatt nem is 'gyógyítható'.

2011. máj. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

ha e mellett megfelelne a többi igényemnek akkor igen, mert én sem akarok szexet


19/L

2011. máj. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!