Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 évesen egy 17 éves sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen egy 17 éves sráccal járok titokban, nagyon elítélendő?

Figyelt kérdés
Egy buliban ismerkedtünk meg, először meg sem fordult a fejemben, hogy legyen valami, de aztán jött valami érzés, és a szúrós szeme egyre jobban megfogott (tudom, hülyén hangzik, de már majdnem fekete szeme van, nagyon szép) és a személyisége is nagyon tetszik annak ellenére, hogy még nem alakult ki teljesen, látszik, hogy különleges gyerek. Neki bejöttem már kezdetektől, de gondolta, úgysem lesz semmi, csak tini ábránd marad. 8 év nagyon sok, de tök jól elvagyok vele és már minden volt közöttünk, eddig legjobb élményem srácok terén. A szülei nem tudják, bár nem is foglalkoznak vele annyira, de félek attól a naptól, mikor majd megtudják vagy összefutok velük valahogyan. Nem vagyok liliomtipró, csak nem tudom, ez valahogy így jött össze. Most úgy vagyok vele, hogy jól elvagyunk és nem gondolkodom azon, mi lesz 1 hónap múlva, meg nem akarom, hogy miattam ne tudjon később kibontakozni vagy ilyesmi. Szerintetek ne rágódjam ezen és élvezzem ki, vagy legyen eszem és lépjek tovább?
2011. máj. 13. 23:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
:D :D :D de lúzer vagy te 67%-os
2011. máj. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Gázos kissé....
2011. máj. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Hűha. Szerintem hosszútávra ne tervezzetek. Laza kapcsolatnak szerintem nem lehet rossz. (szex + valamiféle érzelmek)

Viszont kétlem, hogy ő lenne az a FÉRFI aki megvéd, biztosítja az anyagi biztonságotokat stb...

Én utálom a magányt. Egyedül sosem tudok teljes ember lenni. Én tisztáznám vele, hogy komoly kapcsolatra ne számítson, mert ez hosszútávon nem fog működni. Ha ennek ellenére szeretné, hogy legyen köztetek valami, akkor élvezd egészen addig amíg nem találsz valakit akivel van közös jövőtök. Ha emiatt később bűntudatot éreznél, vagy nem tudnád elengedni magad az új pasid mellett akkor lehet jobb volna most elengedni a srácot.

2011. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy nem tervezek hosszútávra, ezt megérti, és ennek ellenére nincs köztünk semmi feszültség, elvagyunk és bevallom, nagyon jó ez a dolog. Nem buktam soha a fiatalabb srácokra, de most így hozta a sors, mindig vannak kivételek. Egyébként nem büntethetnének, mert nem 13 éves.
2011. máj. 14. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!