Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 évesen egy 17 éves sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen egy 17 éves sráccal járok titokban, nagyon elítélendő?

Figyelt kérdés
Egy buliban ismerkedtünk meg, először meg sem fordult a fejemben, hogy legyen valami, de aztán jött valami érzés, és a szúrós szeme egyre jobban megfogott (tudom, hülyén hangzik, de már majdnem fekete szeme van, nagyon szép) és a személyisége is nagyon tetszik annak ellenére, hogy még nem alakult ki teljesen, látszik, hogy különleges gyerek. Neki bejöttem már kezdetektől, de gondolta, úgysem lesz semmi, csak tini ábránd marad. 8 év nagyon sok, de tök jól elvagyok vele és már minden volt közöttünk, eddig legjobb élményem srácok terén. A szülei nem tudják, bár nem is foglalkoznak vele annyira, de félek attól a naptól, mikor majd megtudják vagy összefutok velük valahogyan. Nem vagyok liliomtipró, csak nem tudom, ez valahogy így jött össze. Most úgy vagyok vele, hogy jól elvagyunk és nem gondolkodom azon, mi lesz 1 hónap múlva, meg nem akarom, hogy miattam ne tudjon később kibontakozni vagy ilyesmi. Szerintetek ne rágódjam ezen és élvezzem ki, vagy legyen eszem és lépjek tovább?
2011. máj. 13. 23:18
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Ne rágódj ezen! Élvezzd ki amíg tart, mert lehet, hogy egyszer vége lesz. - realista gondolkodás ;)
2011. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Ha fordítva lenne, és férfi lennél, te lennél az isten, sokak szerint. Egy nőnek miért ne szabadna?

Élvezd ki.

2011. máj. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez fura.Senki nem veszi észre, hogy ez kiskorú megrontása?Fel lehetne jelenteni!
2011. máj. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ha 14 alatt lenne csak akkor lehetne feljelenteni..


Ennyi erővel jelentsük fel azokat is akik 17/L és 18/F?????

2011. máj. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
18 év alatt kiskorú
2011. máj. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Éljétek a közös életeteket, aztán majd meglátjátok. Óvakodj az anyjától!!!
2011. máj. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Megrontás



Abban az esetben, ha valaki tizennyolc éven aluli személlyel létesít szexuális kapcsolatot, vagy vele fajtalankodik, bűntettet követ el. A megrontás bűncselekménye úgy valósul meg, hogy a tizennyolc éven alul személy a szexuális kapcsolatba beleegyezett. A bűncselekmény elkövetésének megvalósulásához nem kell erőszaknak vagy fenyegetésnek jelen lennie, hiszen ebben az esetben már erőszakos nemi közösülésről beszélhetnénk. A törvény magyarázata szerint a rendelkezés célja a nemileg fejletlen korban lévő személyek büntetőjogi védelme. A megrontás elkövetése egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő, illetve két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel, ha az elkövető a bűncselekmény áldozatának hozzátartozója, vagy az áldozat nevelésével, gondozásával, gyógykezelésével megbízott személy.

2011. máj. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
ja élvezd a pillanatot amíg le nem csuknak...
2011. máj. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

67%-os, te vagy nagyon el vagy tévedve, vagy szándékosan hamisítasz.


A büntető törvénykönyvben 14 éves korhatár szerepel.


Hatályos szövege:

[link]

2011. máj. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
67%-os, mekkora szánalmas hamisító vagy: a neten számos helyen fellelhető az általad idézett szöveg, csak éppen nem 18, hanem 14 éven aluliakra vonatkozik.
2011. máj. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!