Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 évesen egy 17 éves sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen egy 17 éves sráccal járok titokban, nagyon elítélendő?

Figyelt kérdés
Egy buliban ismerkedtünk meg, először meg sem fordult a fejemben, hogy legyen valami, de aztán jött valami érzés, és a szúrós szeme egyre jobban megfogott (tudom, hülyén hangzik, de már majdnem fekete szeme van, nagyon szép) és a személyisége is nagyon tetszik annak ellenére, hogy még nem alakult ki teljesen, látszik, hogy különleges gyerek. Neki bejöttem már kezdetektől, de gondolta, úgysem lesz semmi, csak tini ábránd marad. 8 év nagyon sok, de tök jól elvagyok vele és már minden volt közöttünk, eddig legjobb élményem srácok terén. A szülei nem tudják, bár nem is foglalkoznak vele annyira, de félek attól a naptól, mikor majd megtudják vagy összefutok velük valahogyan. Nem vagyok liliomtipró, csak nem tudom, ez valahogy így jött össze. Most úgy vagyok vele, hogy jól elvagyunk és nem gondolkodom azon, mi lesz 1 hónap múlva, meg nem akarom, hogy miattam ne tudjon később kibontakozni vagy ilyesmi. Szerintetek ne rágódjam ezen és élvezzem ki, vagy legyen eszem és lépjek tovább?
2011. máj. 13. 23:18
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Szerintem élvezd a pillanatot és élj a mának!!
2011. máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonló élményem egyetemista koromban, 23 lehettem, a srác meg 17. Nem volt elsöprő szerelem, de ő sem várta ezt a dologtól. Amíg egyeznek a perspektívák, addig nincs gond szerintem. Csak ne hülyítsd.


34/N

2011. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ne foglalkozz mások véleményével.

Ha jól érzed magad vele, nem számít a korkülönbség.

(Ha 13 lenne, Te meg 21, az más, de nem ezen fog múlni.)

Az érzéseidre hallgass!

2011. máj. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hoppá! Tudsz élni te kis rafinált!:)))
2011. máj. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
50%
Hát, most ez elég furcsán hangzik, de ebben a korban talán sok az a 8 év. Később, mondjuk egy 40-32 vagy 60-52 az úgy már nem sok. DE ha szereted ne foglalkozz a korral. Egyik barátnőm (18 éves) és 14 éves fiúval kavar. Na, nekem ez már sok. Bár csak 4 év, mégis durvább, mint a ti viszonyotok. Drukkolok nektek! :)
2011. máj. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Azzal járj akihez kötődsz és ne azzal foglalkozz hogy mit mondanak az emberek... :D Ha neked nem ciki és élvezed ezt akkor hajrááá
2011. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszi! Én élvezem, Ő meg főleg, de azért megfordult a fejemben, hogy mégis én vagyok a felnőtt, azt is figyelembe kell vennem, hogy Ő még kölyök. Elég érett gondolkodású, meg minden, de akkor is csak 17 és én nem akarom gátolni vagy befolyásolni a személyisége kibontakozásában.
2011. máj. 13. 23:36
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő, én helyeslem. Voltam már hasonló kapcsolatban, csak a másik félként :)
2011. máj. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"mégis én vagyok a felnőtt, azt is figyelembe kell vennem, hogy Ő még kölyök."


Semmi értelme ennek a sakulyázásnak.

2011. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mármint "skatulyázásnak".
2011. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!