Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg akar valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akar valamit vagy csak szívatnak?

Figyelt kérdés

Van egy lány 2 évvel idősebb mint én,2 osztálytársa odalyött ozzám és azt mondták hogy tettszem neki és megkérték hogy másnap beszéljek vele.Másnap azt mondta hogy csak az osztálytársaiszivatják őt mert nincs barátja és semmi különös.De utána odajött megint az a két lány... azt mondták h tettszem neki csak szégyenlős és nem akarja elmondani...

szerintetek ez mi lehet???


2011. máj. 13. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szívatnak:D
2011. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem személyesen próbáld meg elcsípni, amikor hazafelé megy, mindenféleképpen olyan időpontban amikor csak ketten lehettek (ismerősök, barátok nincsenek ott) és beszéld meg vele... négyszemközt talán kicsit bátrabb lesz, ha meg tényleg csak hülyéskedtek, akkor azt is be fogja vallani, hogy nem gondol többet! (25/L)
2011. máj. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet szivatnak de lehet hogy nem így nem tudom eldönteni, ha személyesen látnám a szitut többet tudnék mondani. Gondolom a csaj nem gyökér ha tetszel neki nem mondja el egyből sőt letagadja vagy zavarban van és csak azért mondja- viszont ha nem tetszel neki akkor is ugyan ezt mondja mivel így igaz:D


Szóval ezt így most nem lehet eldönteni!

2011. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudod nekem is volt két ilyen osztálytársnőm akik ezt csinálták h legyen pasim!Bár hozzám senki nem jött oda bár én nem kellettem senkinek mert nem vagyok egy szépség!De lehet h tényleg tetszel neki szal tudod mit csinálj?Menj oda hozzá és mondd azt neki h megnit odajöttek hozzád és ha tetszem neked járhatunk ha tetszel neki jár veled ha nem nem jár veled na segítettem?
2011. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kössz mindenkinek :D
2011. máj. 30. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!