Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,pár hónapot jártunk a barátommal,egy hete szakítottunk mert nagyon összevesztünk,illetve azt mondta nem biztos az érzéseiben. Míg "futottam" utána,nem érdekeltem,de hétfő óta azt mondja csinos vagyok,tegnap lefeküdtünk..Folyamatosan velem akar lenni,de nem hozta még fel a békülést,én pedig azok után hogy futottam utána,nem akarom megint felhozni. Megkérdeztem tőle hogy így hogy fogjuk egymást elfelejteni,az volt a válasza hogy így nehezen,mert mikor velem van sokszor megölelne,megcsókolna. Iszonyatosan féltékeny,ha meglát egy másik pasival,nagyon mérges lesz. Tegnap elmentem itthonról délután és nem mondtam el neki,hova megyek,vagy 5x felhívott,azt hitte mással találkozok. Szerintetek külső szemmel mit tegyek? Szeretnék vele újra együttlenni,érzem hogy ő is,de azt szeretném,hogy ő lépjen.
2011. máj. 12. 22:54
 1/2 Max9009 ***** válasza:
Kommunikáció, semmi más nem kell.Nyiltan mond meg neki h mit érzel és h folytatni akrod,de ha ő nem akarja akkor viszont meg kell vele szakitanod a sexet is,mert csak fájdalmasbb lesz.
2011. máj. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbálj meg rácélozni, ha ki akar veled békülni levágja,és lépni fog.
2011. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!