Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Werte kérdése:

A lányok miért szeretik szívatni magukat?

Figyelt kérdés

Itt vagyok közel 30 éves. 2 tartós kapcsolatom volt. Mind a kettő 5 évig tartott. Sok lánnyal beszélgettem, ismerkedtem, de a barát-haver zónában legtöbbször leragadok. MiIért? (mert a lányok előszeretettel mennek a külsőre - amit persze élből tagadnak). Volt egy eset, amikor bepróbálkoztam egy lánynál és azzal dobott vissza, hogy épp alakul valami egy pasival. 2 hét múlva mokkával a szeme alatt jelent meg sírva, hogy miért nincs olyan édes, kedves, megbízható pasija, mint ÉN!

Vagány kinézet, bunkó stílus, élre vasalt arc és haj... (tömeg cikkek)

Tudom, hogy bennem a hiba, de mára a pénz, a külső ennyire dominál? Vagy belőlem hiányzik a mennyei esztétikum (a pénz).

"a kedves fiúk mindig hoppon maradnak"


2011. máj. 12. 22:54
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Gusztustalan ahogy sarkítjátok a dolgokat! Van aki egyáltalán felfogta a kérdésemet? Nem az volt a kérdés, hogy MIÉRT ILYEN MINDEN NŐ?!

Rohadtul átment fekete-fehér, igen-nem játékba!

Vannak normális pénzes pasik IS (de a pénz miatt a zöme elszáll - tévednék? szerintem NEM)

Vannak értelmes szép nők, akik kivételek a pénzre bukik-klisé alól, ettől még nem igaz a zömére?

Melyik pasit nézik meg előbb? Amelyik vézna trabantos, vagy a bronzbarna gyúrt mercist? Komolyan mondom, egy NORMÁLIS kérdést enynire mellémagyarázni!

Senki nem mondta, hogy 100-as vagyok, meg tökéletes. De ahogy Ti is defektesek vagytok, úgy más is. Mégsem értitek a kérdést? MIÉRT VAN AZ HOGY EGY LÁNY ÉLVEZI HA egy faszinak tetszik, mégis inkább egy paraszttal jön össze és csodálkozik ha a végén megszívja?


Az iróniát meg a gúnyos megjegyzéseket inkább otthon apucinak és anyucinak (férj/feleségnek) tartogassátok!

Szerintem van aki megértette a lényeget!


Ha addig jó volt neki a kemény arcú gyerek, amíg hülyítette - majd verte, ne hozzám jöjjön rinyálni - keressen rá más balekot!

2011. máj. 15. 18:15
 22/25 anonim ***** válasza:

"Ha addig jó volt neki a kemény arcú gyerek, amíg hülyítette - majd verte, ne hozzám jöjjön rinyálni - keressen rá más balekot!"

Egyrészt ezt mondd meg akkor neki is. Másrészt olyan a stílusod öregem, hogy még véletlenül sem illesz bele a "kedves fiúk" kategóriába. Kulturálódj egy kicsit, rád fér. Vagy még gyúrj egy kicsit erre a stílusra és verd a nőket te is, ha szerinted az a nyerő.

2011. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogykedves vagyok? De nem is vagyok egy állat. Nem vágyom a mű plázacicákra, de ne is egy ocsmány idétlen liba legyen. Tudod, az arany középút! S a stílusomat honnan is ismernéd? Nem én kötözködöm 3 oldalon keresztül hanem TE és néhány okostojás, aki leszól - okoskodik, de a lényeget egyikőtök sem vágta, csupán 1-2 ember. Szerintem ha bennem a szálkát meg tudod/tudtátok találni - nézzetek kicsit tükörbe és építsétek a saját egotokat, ha már a másét csak rombolni tudjátok!
2011. máj. 15. 21:16
 24/25 anonim ***** válasza:
48%

21:15


Szerintem pedig pont te nem érted a lényeget.

2011. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
48%

22:11

Olvasd el még párszor amit írtam, mert amire válaszoltál, olyat én nem írtam.


Kérdező: Hisztis vagy. És irritáló. Legalábbis az alapján amiket ide írtál.

"Sok lánnyal beszélgettem, ismerkedtem, de a barát-haver zónában legtöbbször leragadok. MiIért?"

Mert nem jössz be nekik. Képzeld el, nem mindenkinek jön be mindenki. És még az oka is valószínűleg egészen más, mint amire te gondolsz (pénz).

Nőj fel a korodhoz.

2011. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!