Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Werte kérdése:

A lányok miért szeretik szívatni magukat?

Figyelt kérdés

Itt vagyok közel 30 éves. 2 tartós kapcsolatom volt. Mind a kettő 5 évig tartott. Sok lánnyal beszélgettem, ismerkedtem, de a barát-haver zónában legtöbbször leragadok. MiIért? (mert a lányok előszeretettel mennek a külsőre - amit persze élből tagadnak). Volt egy eset, amikor bepróbálkoztam egy lánynál és azzal dobott vissza, hogy épp alakul valami egy pasival. 2 hét múlva mokkával a szeme alatt jelent meg sírva, hogy miért nincs olyan édes, kedves, megbízható pasija, mint ÉN!

Vagány kinézet, bunkó stílus, élre vasalt arc és haj... (tömeg cikkek)

Tudom, hogy bennem a hiba, de mára a pénz, a külső ennyire dominál? Vagy belőlem hiányzik a mennyei esztétikum (a pénz).

"a kedves fiúk mindig hoppon maradnak"


2011. máj. 12. 22:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Valóban.. a csajok nem csípik a sírdogáló hősszerelmeseket.
2011. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

2db 5 éves kapcsolat...vagyis 5 év alatt nem akartál házasodni...ezen én elgondolkoznék...

De egyébként jellemző a nőkre ez:) ők ilyenek.

2011. máj. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 napietus ***** válasza:
77%

ööö...azért a világon nem csak 2 típus létezik, melyek az alábbiak:


1.Te

2.aki veri a nőket.


ennél 1 kicsit árnyaltabb a kép...

2011. máj. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

A pasim egy szőrös büdös bunkó... nem is különösebben jóképű. És pont ezért szeretem! Nem sír azon a szája, hogy miért nem kell a csajoknak? :D

És az egészben a legfurább mégis az, hogy az összes "tündibündi" srác közül, ő a legodaadóbb és figyelmesebb.

20L

2011. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
nem mondta senki, hogy sírdogáló hősszerelmes lennék - egy utalás sem volt erre. normális kiegyensúlyozott embernek tartom magam, ahogy te is. csak az a nem mindegy, amikor egya bicepsz vastagságával megegyező iq-jú vagánnyal állnak le, megszűnt nekik a világ, utána meg hozzád mennek sírni! nem értem mi az amit esznek az ilyen "libák" (a pénzen kivül). Mivel normálisan bármiről el lehet velem beszélgetni, állítólag isteni a humorom, de látod... nem véletlen van annyi félresiklott kapcsolat!
2011. máj. 12. 23:09
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Amiket leírtál am..az a pattanásos 15 évesekre stimmel.

Milenne,ha megpróbálnál a korosztályodból válogatni?

2011. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Révai lexikon is kevés lenne, hogy miféle kifogásokat kapta - elhiheted. A végén saját defektjeimre hegyezem ki a dolgot, akkor is ha nincs is így!

Foglalt vagyok, éppen most szakítottam/tunk/tott, várok rá, nem vagy az esetem, barátként nézek rád... a sort folytathatnám reggelig. S elhiheted, nem a 20 év alattiakat nézem! Leginkább a 25-35 közöttieket!

2011. máj. 12. 23:20
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm... Az én párom nem járt soha gyúrni, van egy kis aranyos pocakja, nincsenek szuperdivatos cuccai, frizurája és nem is gazdag, mikor megismerkedtünk, még kocsija sem volt, mégis több lány futott utána és nem is csúnya lányok. Csajozni tudni kell és aki tud, az tud úgy is, ha csak egy bringája van és nincs pénze drága ruhákra. :)
2011. máj. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Kivételekkel jöttök... ezek szerint csak bennem a hiba - bár akkor meg nem értem, hogy a 2db 5 éves kapcsolatom miért is volt... Amúgy az elsőnél még túl fiatal voltam a nősülésre, a másodiknál a drága barátnő megcsalt...
2011. máj. 12. 23:34
 10/25 anonim ***** válasza:
Azt hittem ezt a baromságot úgy 20 éves kor után kinövitek. Tévedtem.
2011. máj. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!