Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Werte kérdése:

A lányok miért szeretik szívatni magukat?

Figyelt kérdés

Itt vagyok közel 30 éves. 2 tartós kapcsolatom volt. Mind a kettő 5 évig tartott. Sok lánnyal beszélgettem, ismerkedtem, de a barát-haver zónában legtöbbször leragadok. MiIért? (mert a lányok előszeretettel mennek a külsőre - amit persze élből tagadnak). Volt egy eset, amikor bepróbálkoztam egy lánynál és azzal dobott vissza, hogy épp alakul valami egy pasival. 2 hét múlva mokkával a szeme alatt jelent meg sírva, hogy miért nincs olyan édes, kedves, megbízható pasija, mint ÉN!

Vagány kinézet, bunkó stílus, élre vasalt arc és haj... (tömeg cikkek)

Tudom, hogy bennem a hiba, de mára a pénz, a külső ennyire dominál? Vagy belőlem hiányzik a mennyei esztétikum (a pénz).

"a kedves fiúk mindig hoppon maradnak"


2011. máj. 12. 22:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem ez érdekel. Persze a külső is számít, de csak olyan szinten hogy képes legyek hozzá vonzódni. Aztán nem kell mozivászonról lemászott pasinak lennie, elég ha nekem helyes. A pénz is másodlagos. Persze hosszú távon biztos nem bírnám, ha nekem kéne eltartani a pasit. 21L
2011. máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
56%
Pontosan, a pénz és a külső ennyire dominál, méghozzá kortól függetlenül. Akármit mondanak a nők, ez mindegyikükre igaz.
2011. máj. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 napietus ***** válasza:

aha, igen. csak a pénzes és jóképű pasiknak van feleségük, családjuk. én itt az utcában kötülnézve mondjuk nem ezt látom, biztos rossz a szemem :P:D:D:D:D


már megint a víz a hibás, hogy nem tud úszni a kiskacsa...

2011. máj. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
48%
napietus, az hagyján, de mindnek csak ronda barátnője van, mert a férfiaknak meg egyáltalán nem számít a külső, nemde? ;)
2011. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
56%

Most mit vártál ettől a kérdéstől.

A csajok alapból hazudnak: őket nem érdekli sem a pénz, sem a külső, sem a magasság, semmit. Csak a belső.

Ha meg összeverik, vagy megalázzák őket, akkor jó vagy, hogy elsírják valakinek a bánatukat, megkönnyebbülve,és utána visszamennek a gyökérhez.

Persze tudom, ez sem igaz.

2011. máj. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 napietus ***** válasza:
46%

ja, így van, azt kihagytam, hogy minden jóképű és pénzes pasi veri a nőket és bunkó. nincs kivétel, mind ilyen. már várom, a zuramból mikor tör elő az állat :P:D ellenben a kevésbé előnyös külsejű, csóró pasik mind tök rendesek. egytől egyig. egyik sem veri a feleségét, nem szekálja a családját.


ja. ez így van, csak mi nők mindig hazudunk...

2011. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
48%

14:38

Azt is kihagytad, hogy ezen kívül még minden magabiztos, határozott, optimista, népszerű pasi is bunkó állat, aki csak kihasználja a nőket, soha nem lesz szerelmes, soha nem akar családot, ellenben minden félénk, tutyimutyi, pesszimista, otthonülő, népszerűtlen pasi rendes, megbízható és széplelkű. :D

2011. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
48%

Ezen az oldalon olyan határozottan állítják, hogy milyenek a nők, hogy kértem egy időpontot a háziorvosomnál, hogy nézzen már utána, hogy biztosan nőből vagyok-e, mert kezdem azt gyanítani, hogy nem.


Amúgy nem értem ezt a sztorit.

"Volt egy eset, amikor bepróbálkoztam egy lánynál és azzal dobott vissza, hogy épp alakul valami egy pasival. 2 hét múlva mokkával a szeme alatt jelent meg sírva, hogy miért nincs olyan édes, kedves, megbízható pasija, mint ÉN!"


Mit kellett volna tennie? Dobnia azt akivel ismerkedik és a nyakadba borulnia? Valószínűleg az a pali sem úgy kezdett vele ismerkedni, hogy lekevert neki hármat, aztán köszönt. Először hülyítés van, aztán derül ki, hogy valójában milyen is az illető. Ezzel én is jártam már jól. Kedves volt, rendes volt, udvarolt, aztán miután megszerzett, átment tapló bunkó állatba. És még neki állt feljebb, hogy ez nekem miért nem tetszik. A kedves fiúcska....

2011. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
51%

Amúgy nem értem ezt a sztorit.

"Volt egy eset, amikor bepróbálkoztam egy lánynál és azzal dobott vissza, hogy épp alakul valami egy pasival. 2 hét múlva mokkával a szeme alatt jelent meg sírva, hogy miért nincs olyan édes, kedves, megbízható pasija, mint ÉN!"


Mit kellett volna tennie? Dobnia azt akivel ismerkedik és a nyakadba borulnia?


Hát mondjuk igen.


Valószínűleg az a pali sem úgy kezdett vele ismerkedni, hogy lekevert neki hármat, aztán köszönt. Először hülyítés van, aztán derül ki, hogy valójában milyen is az illető. Ezzel én is jártam már jól. Kedves volt, rendes volt, udvarolt, aztán miután megszerzett, átment tapló bunkó állatba. És még neki állt feljebb, hogy ez nekem miért nem tetszik. A kedves fiúcska....


Ha szarul bánt vele az illető, sőt le is kevert neki egyet, akkor miért maradjon vele, csak azért, mert az ismerkedési szakasz elején járnak. Akkor nem szabad véget vetni a kapcsolatnak, csak majd ha már esetleg meg is ölte.

Ne kérj időpontot a háziorvosodtól, mert igen is nőből vagy, mert kiakadsz és nem vagy képes felfogni a fent leírt problémát.

2011. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

20:15

Egy szót sem értettél abból amit írtam.

2011. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!