Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb egyedül lenni mint újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb egyedül lenni mint újra és újra csalódni? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
eddig akárhányszor volt valakim mindig csalódtam benne vagy ő bennem,a baj az hogy sosem tanulok a hibámból,és ezért szerintem jobb egyedül mint csalódni megint
2011. máj. 9. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
miben csalódtál? ami megvolt az egyikben az nem volt meg a másikban?
2011. máj. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem bennük volt a hiba hanem bennem,és soha nem tanultam belőle újra elkövettem valamit ami miatt megromlott a dolog):
2011. máj. 9. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:
miért hibáztatod mindig magad?mindenkinek vannak hibái.Egy kapcsolathoz két ember kell,avagy kettőn áll a vásár.Nem csak te voltál a hibás...
2011. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha próbálod meg az "esélyesekkel", akkor soha nem tudod meg, hogy ki "nagy ő"... 19/f
2011. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jobban gondold meg hogy kivel jársz. inkább előtte ismerd meg az illetőt alaposan és akkor kiderül hogy illetek-e egymáshoz. a szingli-párkapcsolatban dologgal pedig úgy vagyok hogy jobb egyedül minthogy minden alkalmat megragadjak (esetleg az illető nem is tetszik annyira).
2011. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!