Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az asszony verve jó?

Figyelt kérdés
Mert ha nem, akkor miért mindig az ilyen öntörvényű agresszív barmokkal vannak együtt? Ha meg ez kell nekik, akkor nem kell a rinya, ha megcsalja vagy megveri őket. Ott lett volna a hűséges, rendes, udvarias fiú is, aki tiszteli a nőket, de őket mindig elhajtják, max barátnak jó.
2011. máj. 7. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezekszerint te a barát zónában helyezkedtél el, de meguntad és most rágyúrtál a bunkóságra.
2011. máj. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

előzőnek igaza van


Nekem az fontos h jóképű kedves legyen !!!!!! ezek a fő pontok ja és megértő.

2011. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is fontos a külső,és abba a kategóriába tartozom,aki birja a rosszfiús stílust :P

de ha egy rosszfiú bunkó velem akkor lepattintom,és nem minden rosszfiú bunkó.Lehet csak felém van így,nekik is van ám szivük,de még milyen hajaj!:))):O

Elsőnek full igaza van :D

2011. máj. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jogos kérdés. Kicsit kiegészítem: nem csak az agresszív barmokkal, hanem az üresfejű és felületes érzelmű suhancokkal is ugyanez a helyzet. Mármint, hogy ragadnak rájuk a nők.

Én rendes, udvarias vagyok bár kissé zárkózott és eddig mindig elhajtottak. Vagy így vagy úgy.

Úgyhogy a kérdésed inkább költői.

2011. máj. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és a másik oldal..a pasiknak megált a topmodell cicababák kellenek, akiknek viszont csak a pasi pénze számít...aztán meg jön a rinya hogy elhagyták egy gazdagabbért, vagy szebbért...nocomment :P
2011. máj. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A második válaszoló férfi.
2011. máj. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet leszűkíteni ennyire és következtetés levonni. Ezer meg ezer dolog miatt választhatta a másikat. Azokra meg akiket vernek és hagyják, csak annyit mondok: félelem és/vagy társfüggőség.
2011. máj. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolat szinte a barátzónával kezdődik. Ha eljutottál addig, akkor egyáltalán nincs minden veszve, csak rámenősnek kell lenni és kész. Ha nem jössz úgy be neki, akkor a kapcsolat úgyis veszett fejsze nyele.


Amúgy az agresszív öntörvényű barmokat az értelmesebbek úgyis kinövik 19 éves korukra.

2011. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!