Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akar? Akar egyáltalán vmit? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem..Van egy 21 éves srác (én 16 vagyok) akit nemrég ismertem meg.Úgy kezdődött, hogy barátaimmal ültem a parkba megállt egy kocsi,kiszállt belőle ő és a haverja.Aztán nagyon néztek minket..Amikor pedig mentek el, integetett és puszit küldött.Gondolom nekem mivel rajtam kivül csak fiúk voltak..:D

3 napra rá újra láttam.Megtudtam a nevét.És bejelöltem facebookon.Ott visszaigazolt,majd írt egy levelet, hogy "szia".Visszaírtam,de ő azt nem kapta meg.Másnap pedig rámírt chaten,és elkérte az msn címemet.Ott beszélgettünk,mondta hogy aranyos vagyok..Kérdezte, hogy van e barátom.Mondtam nincs.Aztán mondta hogy neki se kell most barátnő egy ideig,mert falat épített maga köré, az utolsó barátnője miatt.És azt várja, hogy ki tudja azt ledönteni..:\

Elhívott, hogy találkozzunk.Együtt voltunk 3 órát.Nem tett célzást semmire.Másnap találkoztunk újra,odajött..beszélgettünk.Tök sokat mosolygott rám.Szemeztünk.Tök jól elvoltunk.

Msnen kezdtek elfogyni a témák, így már nem beszélünk olyan sokat mint elötte...:S

Tegnap este hívott vki telefonon,de már aludtam, úgyhogy kinyomtam.Ma rámírt reggel, hogy "kössz, hogy kinyomtad este.Pedig vacsorázni akartalak elhívni"..

Mit akar ezzel az egésszel?Tudja hogy tetszik nekem.Direkt csinálja?Vagy mit akar ezzel elérni?És mit csináljak/hogy viszonyuljak hozzá, hogy megtudjam "hódítani" és letudjam dönteni azt a falat?:S

Sose voltam még ilyen helyzetbe,pedig már volt nem egy barátom.De ő mégis annyival másabb..:\

köszi előre a válaszokat.és bocsi ha soklett..:S


2011. máj. 7. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

mindegy hogy mit csinálsz

csak ne feküdj le vele.

2011. máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, kölcsönösen vonzódtok egymáshoz. Igazán nincs semmi, legalább is te nem említesz, ami akadálya lenne a kapcsolatotoknak. Próbálj valahogyan /internet,telefon stb/ közelíteni felé és nem morfondírozni. Sok sikert!
2011. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!