Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele vagy ne?

Figyelt kérdés
Az exem(akivel már rég szétmentünk,és ő volt a kezdeményező)találkozni akar velem,vagy is beszélgetni,de nekem meg van már azóta új kapcsolatom!Szerintetek?
2011. máj. 7. 06:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A barátod nem biztos hogy nagyon tolerálná a dolgot,de amugy ha az exed tudja,hogy barátod van és nem ujra akarná kezdeni akkor sztem nyugodtan talizhatsz vele.
2011. máj. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze,hogy tudja,hisz el is költöztem anyuméktól,amit tutira tud,hisz szomszédok voltunk!
2011. máj. 7. 07:35
 3/6 MKs ***** válasza:

Ne találkozz vele, mert lehet h osszezavarná az érzéseid és felborítana mindent amit késobb valoszinuleg megbánnál.

Neked azt is kell nézned h a mostani pasid nebántsd meg ilyennel, am ebbol tuti lenne a párod és kozted kisebb vita.

2011. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
neked hogy esne,ha a pasid találkozna az egyik exével...?
2011. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolkozol a kérdésen,akkor mindenképp menj el,mert azon gondolkozol h mi lenne ha.Ha találkozol vele,akkor rájössz legalább,hogy megérte-e vagy sem.Inkább menj el találkozni,mint hogy azon gondolkozz,hogy mi lett volna ha találkozunk!
2011. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Először beszéld meg a barátoddal, neki rosszul esne-e. Mert ugye, neked hogy esne, ha ő találkozna vele? Ha nem problémázik vele, és nem érzel iránta semmit, akkor találkozz vele... De ne keveredj újra hibába. Másodjára már semmi sem ugyanolyan!
2011. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!