Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozzak vele? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval chaten, és nagyon jóba lettünk a szerelemhez közelít vagy már az is. Viszont nagyon messze lakunk egymástól: több mint 200 kmre. Ha eljönne ide, találkozzak vele?

Még mindketten 18 év alattiak vagyunk, tehát függünk a szüleinktől.


2011. jún. 26. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért ne jelentsd ki ilyen elhamarkodottan hogy szerelmes vagy, de ha szeretnél, akkor találkozz vele persze. Viszont csak is forgalmas helyen!
2011. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a szüleiddel. Mert ha élőben is szimpatikus, akkor nagyon látni akarod majd megint, akkor késő lesz megbeszélni, hogy tudják e ezt támogatni :) Amúgy én is már a beszélgetéseink alapján a találkozás előtt úgy éreztem, hogy egy kicsit beleszerettem a mostani páromba :) de azért a forgalmas helyet én is javaslom, séta a belvárosban délelőtt vagy ilyesmi, úgy jót is tudtok beszélgetni.
2011. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam bár kicsit közelebb lakunk egymáshoz! Az első randink két napos volt.. de ugy alakult hogy ott aludtam nála(nem feküdtem le vele)! Azóta boldog párkapcsolatban(távkapcsolatban) élünk! Én is 18 év alatti vagyok, mondhatni függök a szüleimtől bár nem nagyon szóltak bele.. elfogadták hogy ez van.. és nemsokára megint megyek hozzá csak több napra!
2011. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy a szüleim nem hiszem hogy megengednék, ha tudnának róla, nem szeretik azt se, ha chatelek. Nem merem elmondani nekik.

Köszönöm a válaszokat:)

2011. jún. 27. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!