Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek rólam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek rólam? Ribanc vagyok?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett !


Én nem gondolom ezt magamról, csak pár embertől vissza hallottam ilyesmiket ...

13 évesen csókolóztam először !Mindig is idősebb barátnőim voltak, és anno "elszöktünk" bulizni.. de csak ilyen házibuli féleség volt.. volt akkor "pasim" ( bár nem nevezném járásnak, annyi volt, hogy elterveztük, hogy járunk, és ennyi ) de ott a buliban lekapott egy pali.( akit mai napig nem tudom, hogy ki az .... )

Általában ha jártam valakivel, nem volt tartós ... inkább csak pár hetek voltak ! Egyszer az egyik barátnőm VOLT pasijával kavartam... amit azóta nagyon megbánta már! azóta sem beszélünk ....

NEM nagyon járok még bulizni ! Inni szoktam, de nagyon ritkán, és még SOHA nem voltam annyira részeg, hogy ne tudtam mit csinálok ...

Már 15 éves vagyok, és 15 palival smároltam ... SOHA SENKIVEL nem volt még több smárolásnál, és egy kis tapinál.. ! És nem is szeretnék még ! Mert ez az az egy dolog, amit én tényleg egy különleges alkalomra tartogatom, egy különleges személlyel ... tudom, nehéz ilyet találni :\ Volt már, hogy sokan azt hitték, hogy engem csak olyan könnyen ágyba lehet vinni, de nem jött össze nekik :) Elég erős lány vagyok szerintem ! Vagyis belülről egyre gyengébb, de erősnek mutatom magamat... Sokan elítélnek külső alapján, mert pl. tényleg adok magamra, szeretek szépen öltözni,smink, haj szépen megcsinálva stbstb . Sok fiú barátom/ismerősöm van :) A ( lány )barátaim nagy része tőlem idősebb 1-2 évvel :)

Volt egy nagy csalódásom pár hónapja ... azóta, valahogy nem tudok a fiúk iránt érezni semmit :\ Régebben volt olyan, hogy találkozgattam egy fiúval, kavartunk, és ennyii, és nekem annyira rossz volt, hogy CSAK ENNYI, nem járunk, és nem is akart többet ... teljesen ki voltam bukva. Most( anában ), már inkább én szeretem is az ilyet, azóta a csalódás óta... tényleg valahogy meg szűntek az érzések .. ami egyébként nagyon rossz :\ Most is van egy fiú, persze kedvelem, meg minden, de amikor meg csókol, megölel vagy hozzám ér, nem érzem azt az érzést, amit régebben éreztem másoknál ... Nem tudom, valaha lesz-e még minden olyan mint régebben (?!) De eközben igenis vágyom már valakire, aki mindig ott van mellettem, akkor ölelem meg és akkor csókolom meg amikor akarom ... Akiben tényleg megbízhatok, és tiszta szívből szeret :\ szeretnék egy biztos pontot ... De néha meg úgy érzem, mégsem szeretném magamat lekötni :\ ÉS ( a csalódás óta) SENKIBEN nem tudok megbízni, mert mindenki azt hiszi, hogy egy kis ribanc vagyok, akit a második találkozás után csak úgy lefektethet ... pedig ez NEM igaz ! Lehet, hogy kavartam már pár pasival, és lehet, hogy ki is nézek valahogyan ( nem nagyképűségből ) , de ettől még szerintem nem vagyok ribanc ....

sőt, egy elég jó iskolában járok, a házi feladatot meg szoktam csinálni, és szoktam tanulni is ! a családommal tisztelettudó vagyok, és nagyon nagy szívem van :\ ( ezt többen is mondták már ) sajnos tényleg így van, ami néha jó, néha nem ....

Hogyan tudnék ezen változtatni, hogy egy pasinak ne csak ARRA kelljek?? Vagy mit kellene megváltoztatnom ?? Én egyébként jól érzem így magamat, csak néha tényleg zavar, hogy lenéznek, meg hülyeségeket híresztelgetnek rólam :\ mert ez már nem egyszer előfordult velem ..

És nektek mi a véleményetek rólam??


Egy majdnem 16 éves lány


( bocsi a helyesírási hibákért )


Ja és "szívesen" várom a kritikákat is, hisz Ami nem öl meg, az megerősít :)


2011. máj. 6. 14:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Igen r.banc vagy! Csak az nem gondolja így aki szintén így él mint TE!

Amúgy meg honnan tudja mindenki, hogy hány pasival smároltál? Hirdeted vagy mivan? Ha meg neked így jó élni, legalább ne pofázd el mindenkinek és nem mondja senki, hogy ribanszü vagy =P

Én 21 évesen 1pasival smároltam csak!

2011. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

lehet, hogy kicsit félre értettetek ! nem mondom el senkinek (kb 1 barátnőm tudja hogy mennyivel) de egyszer voltam egy olyan fiúval, aki el kezdett rólam mindenféle pletykát híresztelgetni ( hogy lefeküdtünk stb ) és így azóta változtak meg a dolgok !

és a tapit nem ruha alatt értettem

ja és sok lányt ismerek, akik ilyen korban, vagy még hamarabb már több pasival lefeküdtek...

bennem legalább van annyi tartás, hogy ezt nem teszem meg !

2011. máj. 6. 20:44
 23/31 anonim ***** válasza:
ezt mondhatad volna elobbis :)
2011. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
igeigen :S
2011. máj. 6. 20:56
 25/31 anonim ***** válasza:
26%
Attól még ribanc vagy, csak nem akkora, mint a korosztályod többsége.
2011. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Igen, a korosztályod döntő többségét egyértelműen ribancnak titulálhatjuk. Én téged ez alapján a leírás alapján nem tartalak annak, habár nem kifejezetten az a lány vagy, akik nekem bejönnek. Viszont a mai világban már úgy tűnik azt is meg kell becsülni, ha egy 16 éves lányka nem járta már meg 10-15 pasi ágyát.

Nem csodálom, hogy már nem érzed azt a jó érzést, amit az első csókolózásnál (vagy nem tudom minél volt) éreztél. Elkezdtél kiégni, pasik jönnek-mennek, és valljuk be, nem a szerelem itt az elsődleges ilyenkorban (sajnos..). De még felhagyhatsz ezzel az egésszel, és élhetsz normális életet. Szerintem minden lehetőséged megvan ehhez. Legyél távolságtartóbb a mindenféle pasikkal, ne add magad könnyen. Lehessen látni rajtad, hogy te nem egy könnyű préda vagy. Elsősorban az öltözködés tudja ezt szemléltetni, de egy igazi nő állítólag sosem adja ki magát teljesen, nem veti oda magát mindenkinek. Én tényleg a legjobbakat kívánom, mert a döntés a kezedben van, változtass és meglátod, hogy nem fognak ribancnak nézni. (Bár azt is meg merem kockáztatni, hogy csak azért ribancozott le valaki téged, amit visszahallottál, mert egyszerűen féltékeny és irigy rád..)

Hajrá!!!

2011. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

köszönööm :)

meg egyébként mindig eltervezem, hogy nem fog érdekelni más véleménye, de sajnos érdekel


Köszönöm a tanácsokat !

2011. máj. 6. 22:57
 28/31 dress9dora ***** válasza:
Ribanc azért nem vagy,de 15 évesen 15 pasi rengeteg.Kb. idáig max. 2-nek szabadott volna lenni.Hát,bocs de úgy neveznélek el:félribanc:)))de ha ez nem fajul tovább,leszel majd tisztességes csajszi is!:))sok sikert
2013. jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ha egy ember tudja, akkor mindenki tudja! Kiváncsi vagyok azota pár év eltelt... Mennyinél jársz? 🙃
2016. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Szerintem nem vagy az,csak tul hamar elkezdted a pasizast,raertel volna 15 evesen,mert igy mar kicsit a leirasod alapjan kiegtel
2017. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!