Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek rólam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek rólam? Ribanc vagyok?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett !


Én nem gondolom ezt magamról, csak pár embertől vissza hallottam ilyesmiket ...

13 évesen csókolóztam először !Mindig is idősebb barátnőim voltak, és anno "elszöktünk" bulizni.. de csak ilyen házibuli féleség volt.. volt akkor "pasim" ( bár nem nevezném járásnak, annyi volt, hogy elterveztük, hogy járunk, és ennyi ) de ott a buliban lekapott egy pali.( akit mai napig nem tudom, hogy ki az .... )

Általában ha jártam valakivel, nem volt tartós ... inkább csak pár hetek voltak ! Egyszer az egyik barátnőm VOLT pasijával kavartam... amit azóta nagyon megbánta már! azóta sem beszélünk ....

NEM nagyon járok még bulizni ! Inni szoktam, de nagyon ritkán, és még SOHA nem voltam annyira részeg, hogy ne tudtam mit csinálok ...

Már 15 éves vagyok, és 15 palival smároltam ... SOHA SENKIVEL nem volt még több smárolásnál, és egy kis tapinál.. ! És nem is szeretnék még ! Mert ez az az egy dolog, amit én tényleg egy különleges alkalomra tartogatom, egy különleges személlyel ... tudom, nehéz ilyet találni :\ Volt már, hogy sokan azt hitték, hogy engem csak olyan könnyen ágyba lehet vinni, de nem jött össze nekik :) Elég erős lány vagyok szerintem ! Vagyis belülről egyre gyengébb, de erősnek mutatom magamat... Sokan elítélnek külső alapján, mert pl. tényleg adok magamra, szeretek szépen öltözni,smink, haj szépen megcsinálva stbstb . Sok fiú barátom/ismerősöm van :) A ( lány )barátaim nagy része tőlem idősebb 1-2 évvel :)

Volt egy nagy csalódásom pár hónapja ... azóta, valahogy nem tudok a fiúk iránt érezni semmit :\ Régebben volt olyan, hogy találkozgattam egy fiúval, kavartunk, és ennyii, és nekem annyira rossz volt, hogy CSAK ENNYI, nem járunk, és nem is akart többet ... teljesen ki voltam bukva. Most( anában ), már inkább én szeretem is az ilyet, azóta a csalódás óta... tényleg valahogy meg szűntek az érzések .. ami egyébként nagyon rossz :\ Most is van egy fiú, persze kedvelem, meg minden, de amikor meg csókol, megölel vagy hozzám ér, nem érzem azt az érzést, amit régebben éreztem másoknál ... Nem tudom, valaha lesz-e még minden olyan mint régebben (?!) De eközben igenis vágyom már valakire, aki mindig ott van mellettem, akkor ölelem meg és akkor csókolom meg amikor akarom ... Akiben tényleg megbízhatok, és tiszta szívből szeret :\ szeretnék egy biztos pontot ... De néha meg úgy érzem, mégsem szeretném magamat lekötni :\ ÉS ( a csalódás óta) SENKIBEN nem tudok megbízni, mert mindenki azt hiszi, hogy egy kis ribanc vagyok, akit a második találkozás után csak úgy lefektethet ... pedig ez NEM igaz ! Lehet, hogy kavartam már pár pasival, és lehet, hogy ki is nézek valahogyan ( nem nagyképűségből ) , de ettől még szerintem nem vagyok ribanc ....

sőt, egy elég jó iskolában járok, a házi feladatot meg szoktam csinálni, és szoktam tanulni is ! a családommal tisztelettudó vagyok, és nagyon nagy szívem van :\ ( ezt többen is mondták már ) sajnos tényleg így van, ami néha jó, néha nem ....

Hogyan tudnék ezen változtatni, hogy egy pasinak ne csak ARRA kelljek?? Vagy mit kellene megváltoztatnom ?? Én egyébként jól érzem így magamat, csak néha tényleg zavar, hogy lenéznek, meg hülyeségeket híresztelgetnek rólam :\ mert ez már nem egyszer előfordult velem ..

És nektek mi a véleményetek rólam??


Egy majdnem 16 éves lány


( bocsi a helyesírási hibákért )


Ja és "szívesen" várom a kritikákat is, hisz Ami nem öl meg, az megerősít :)


2011. máj. 6. 14:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
75%
Csak azért írok ilyet, mert ez a kérdés: r*banc vagy. Nem sértegetés volt csak ez a kérdésed. Nem feküttél le velük, de azért 15 évesen 15 pasival igen az. Tapi is volt, de mennyire volt tapi? Bugyin kívül vagy belül? Szerintem leállhatnál ezzel a pasizásokkal már. Azért nehéz megtalálnod azt akinek adnád magad, mert nem állsz le!! Érdekes módon más megtalálja, mert nem hülyíti a pasikat.
2011. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
75%
16 éves vagyok, 2 fiúval csókolóztam eddig, az egyik rövidtávú kapcsolat volt, a másik még mindig tart, immáron 9 hónapja. A csókot elég intim dolognak tartom, és nem gondolom hogy helyes, hogy 2 év alatt 15fiú nyelvét szopogattad már. Őszintén, nem csodálom, hogy r.bancnak tartanak. Őszintén, korán kezdted. De azt mondom, ne legyél ennyire ráállva erre a pasi témára, majd jön az igazi, ha jönnie kell. Addig meg ne állj össze mindenféle jöttmenttel, mert akkor viszont már tényleg megelőz a híred, és senki nem fog többre tartani, mint egy egyéjszakás kaland.
2011. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
65%
Az a baj, hogy eléggé unalmasan írtad meg, jajongsz itt saját magadról. Dugasd meg magad végre. Addig sem gondolkozol.
2011. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja, előző vagyok, 4 hónap múlva töltöm a 17et. És 15évesen csókolóztam először, még ezt is korainak tartottam kicsit.
2011. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
32%

igen az vagy nem a legeslegrosszab falyta de az vagy semmi ketseg .... asd el magad :D

22f

2011. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
23%
22f vagyok meg nem csokoloztam ..... es utalok minden ribancot .... eddgi csak szenvedest kaptam minden helyre ribanctol legyen az enyhen ribanc vagy nagyon ribanc vagy ribancnak sem meg nem nevezheto, TGV utan kene kotni az ilyeneket mint te es elkoptatni a sineken
2011. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
65%

szerintem meg nem vagy ribanc. fiatal vagy, meggondolatlan, ennyi. persze nem jó dolog, hogy gyakorlatilag minden utadba kerülő fiúval smárolsz:)) ezen változtass szerintem is, de azért ez még nem a ribanc kategória.

és ne izgulj, még baromi fiatal vagy, fogsz olyan srácot találni, aki beindítja az érzéseidet, türelem!:)

23N

2011. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
megjelent az elodod egy 23 eves ribanc :P amitol o valtoztatott meg mindig riban ( EX riabanc ) ugy hogy ne szomorkodj kerdezo mert ha nagyon akarod te is lehetsz EX ribanc de az hogy annak tartanak nem nagyon fogg valtozni ha csak el nem koltozol jol messze onanan hol laksz
2011. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy időre visszafogni magadat, és majd ha új társaságba kerülsz, akkor se ugorj egyből a mélyvízbe. Ne az terjedjen el rólad, hogy 10 perc után bárkivel smárolsz., Ha lesz tartásod, többre fognak becsülni a fiúk.
2011. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

"megjelent az elodod egy 23 eves ribanc :P"


attól még nem vagyok ribanc, mert nem ítélem el a kérdezőt:) de azért köszönöm a feltételezést!

2011. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!