Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek rólam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek rólam? Ribanc vagyok?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett !


Én nem gondolom ezt magamról, csak pár embertől vissza hallottam ilyesmiket ...

13 évesen csókolóztam először !Mindig is idősebb barátnőim voltak, és anno "elszöktünk" bulizni.. de csak ilyen házibuli féleség volt.. volt akkor "pasim" ( bár nem nevezném járásnak, annyi volt, hogy elterveztük, hogy járunk, és ennyi ) de ott a buliban lekapott egy pali.( akit mai napig nem tudom, hogy ki az .... )

Általában ha jártam valakivel, nem volt tartós ... inkább csak pár hetek voltak ! Egyszer az egyik barátnőm VOLT pasijával kavartam... amit azóta nagyon megbánta már! azóta sem beszélünk ....

NEM nagyon járok még bulizni ! Inni szoktam, de nagyon ritkán, és még SOHA nem voltam annyira részeg, hogy ne tudtam mit csinálok ...

Már 15 éves vagyok, és 15 palival smároltam ... SOHA SENKIVEL nem volt még több smárolásnál, és egy kis tapinál.. ! És nem is szeretnék még ! Mert ez az az egy dolog, amit én tényleg egy különleges alkalomra tartogatom, egy különleges személlyel ... tudom, nehéz ilyet találni :\ Volt már, hogy sokan azt hitték, hogy engem csak olyan könnyen ágyba lehet vinni, de nem jött össze nekik :) Elég erős lány vagyok szerintem ! Vagyis belülről egyre gyengébb, de erősnek mutatom magamat... Sokan elítélnek külső alapján, mert pl. tényleg adok magamra, szeretek szépen öltözni,smink, haj szépen megcsinálva stbstb . Sok fiú barátom/ismerősöm van :) A ( lány )barátaim nagy része tőlem idősebb 1-2 évvel :)

Volt egy nagy csalódásom pár hónapja ... azóta, valahogy nem tudok a fiúk iránt érezni semmit :\ Régebben volt olyan, hogy találkozgattam egy fiúval, kavartunk, és ennyii, és nekem annyira rossz volt, hogy CSAK ENNYI, nem járunk, és nem is akart többet ... teljesen ki voltam bukva. Most( anában ), már inkább én szeretem is az ilyet, azóta a csalódás óta... tényleg valahogy meg szűntek az érzések .. ami egyébként nagyon rossz :\ Most is van egy fiú, persze kedvelem, meg minden, de amikor meg csókol, megölel vagy hozzám ér, nem érzem azt az érzést, amit régebben éreztem másoknál ... Nem tudom, valaha lesz-e még minden olyan mint régebben (?!) De eközben igenis vágyom már valakire, aki mindig ott van mellettem, akkor ölelem meg és akkor csókolom meg amikor akarom ... Akiben tényleg megbízhatok, és tiszta szívből szeret :\ szeretnék egy biztos pontot ... De néha meg úgy érzem, mégsem szeretném magamat lekötni :\ ÉS ( a csalódás óta) SENKIBEN nem tudok megbízni, mert mindenki azt hiszi, hogy egy kis ribanc vagyok, akit a második találkozás után csak úgy lefektethet ... pedig ez NEM igaz ! Lehet, hogy kavartam már pár pasival, és lehet, hogy ki is nézek valahogyan ( nem nagyképűségből ) , de ettől még szerintem nem vagyok ribanc ....

sőt, egy elég jó iskolában járok, a házi feladatot meg szoktam csinálni, és szoktam tanulni is ! a családommal tisztelettudó vagyok, és nagyon nagy szívem van :\ ( ezt többen is mondták már ) sajnos tényleg így van, ami néha jó, néha nem ....

Hogyan tudnék ezen változtatni, hogy egy pasinak ne csak ARRA kelljek?? Vagy mit kellene megváltoztatnom ?? Én egyébként jól érzem így magamat, csak néha tényleg zavar, hogy lenéznek, meg hülyeségeket híresztelgetnek rólam :\ mert ez már nem egyszer előfordult velem ..

És nektek mi a véleményetek rólam??


Egy majdnem 16 éves lány


( bocsi a helyesírási hibákért )


Ja és "szívesen" várom a kritikákat is, hisz Ami nem öl meg, az megerősít :)


2011. máj. 6. 14:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
28%
Én ugyan nem olvastam végig, de tuti ribanc vagy. 16 évesen manapság szinte minden lány ribanc, miért te lennél a kivétel?
2011. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
0%
kép?
2011. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
hát ha 15 évesen 15 pasival smároltál már... akkor külső szemmel bizony hihetik mások azt, hogy te csak "arra" való vagy és nem komoly kapcsolatra. Úgyhogy hát... ezen a téren szerintem fogd vissza magad, bár ami megtörtént azt már nem felejti el senki. Külsőddel kapcsolatban meg: ahogy olvasom, talán túl kirívóan öltözöl meg túl sok smink , izé...ettől szerintem egy lány tényleg szép lehet, de szimpatikus nem biztos. a kevesebb néha több. Egyébként nyugi, lesz olyan mint régebben...fiatal vagy még. de nem smárolgass mindenkivel és akkor komolyan vesznek.
2011. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
67%
Veled se sokat foglalkoznak a szüleid, ez a véleményem rólad.
2011. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
50%
Igen.
2011. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem használok sok sminket :) Egy kis alapozó, kihúzom a szememet, és szájfény :) CSak ezt szépen megcsinálom !
2011. máj. 6. 15:07
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg ez, amit hallanak rólad a fiúk. hogy 15 évesen már ennyi pasival kavartál... szerintem emiatt nem vezsnek komolyan. Jogos.
2011. máj. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem az vagy, de jó nagy, biztos sok herpeszed volt már, én 21 vagyok de csak egy nővel smároltam, és ez normális így.

21f

2011. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
85%
Igen, ribanc vagy, bár ebben a korban vannak nálad nagyobb ribancok is.
2011. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%

Büszke vagyok magamra! Végigolvastam :D

Elmondom az én történetem hogy érezd a különbséget.

16 éves vagyok még nem volt semmiféle párkapcsolatom. Körülbelül fél éve csókolóztam ELŐSZÖR és azóta is összesen volt 2 férfi az életembe akivel volt érintés szinti kapcsolatom (csók esetleg tapi). Mondhatjuk "kavarásnak" csak részemről komoly volt a dolog, részükről sajnos nem. Nagyon megbántam, hogy eladtam az első csókom egy olyan embernek aki utána eldobott mint egy rongyot xD De akkor ott ez tűnt helyesnek.

Csinosnak tartom magam és volt sok udvarlóm már, de nem adok esélyt nekik ha látom hogy nem sülhet ki komolyabb. Nem járok senkivel se 2 hétig csak azért hogy legyen barátom. Annyit sminkelek én is mint pl te :D Nem festem a hajam. Egy vidám bolond és intelligens lány vagyok mégse volt még kapcsolatom :) Csinosan öltözködöm mégsem tart senki ribancnak. Lehet hogy csak te képzeled be magadnak ezt az egészet. 15 pasi az tényleg kicsit sok, nekem egész életembe nem lesz annyi szerintem :D Ne akarj görcsösen barátot fiatal vagy még jön magától. Ne aggódj olyanok alkotnak rólad véleményt akik fontosak neked? NEM! Akkor meg kit érdekel? :D Azért ha lesz egy palid ne azzal indíts hogy már smároltam 15 sráccal rajtad kívül... XD Sok szerencsét az élethez :)

2011. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!