Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 éves srác vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves srác vagyok, és beleszerettem az egyik tanítványomba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez az első tanévem tanárként.Egy kéttannyelvű gimnáziumban oktatok történelmet.Sokat tanultam,dolgoztam érte az egyetemi évek alatt,így nem akarom,hogy kirúgjanak,vagy még húzósabb ügyem legyen belőle,de úgy alakult,hogy beleszerettem az egyik végzős diákomba. Megkért,hogy segítsek kicsit készülni az érettségire,ekkor jöttem rá,hogy vonzódom hozzá. Aztán a délutáni korrepetálásokból később beszélgetések,séták lettek,míg végül tegnap elcsattant egy csók.

Már csak egy hónapig a tanítványom,utána főiskolára megy.Várjam ki azt az egy hónapot,vagy felejtsem el? Mit tegyek?


2011. máj. 5. 22:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A 23:35-ös lelkes hozzászólónak köszönöm szépen.Igen,komolyan gondolom.
2011. máj. 5. 23:46
 12/17 A kérdező kommentje:
A többieknek pedig köszönöm a normális válaszokat,és hogy nem ítélkeztek rögtön!
2011. máj. 5. 23:47
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe semmi ítélkezni való nincs!Akkor lenne ha egy 60 éves tanár lenne "szerelmes" a 15 éves diákjába,de az,h egy 18 éves lányba egy 24 éves fiú,az teljesen normális.:)sok szerencsét!
2011. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

23:35:

Egy 24 meg egy 18-19 éves ember. Ebből lazán lehet hosszútávú kapcsolat.


Más kérdés, hogy egy frissen végzett tanárnak nem azzal kéne megalapozni a jó hírét, hogy a diákjaival kezd viszonyba, mert a pletykák esetében az olyan részletek, hogy "az adott diák végzős volt", igen hamar elvésznek...

2011. máj. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Akkor először is jól gondold át, hogy megéri. Ha összejössz egy diákkal és kirúgnak, kárba vész az a sok év szenvedés az egyetemen és manapság az állástalan tanárok találnak a legnehezebben melót. Nem hiszem, hogy szívesen járnál a munkaügyibe egy kis fellángolás miatt.

Ha viszont már kijárta a sulit és nem marad ott érettségi utáni képzésen, akkor elvileg senkinek semmi köze hozzá, hogy mi van köztetek. Az érettségik is lassan a vége felé közelednek, így bő másfél hónapot kell várnod. Ha viszont képtelen vagy ennyi időt kivárni, akkor meg is érdemled, hogy kivágjanak. Amúgy meg honnan tudod, hogy hosszútávú lesz ez a kapcsolat és nem csak érdekből kezdett ki veled, hogy nehogy megbukjon a szóbelin? Mert ez is egy lehetőség.

2011. máj. 6. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Pinocchio ***** válasza:
Várj egy hónapot aztán uccu neki.
2011. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Ezért lesznek hülyék a gyerekeink. Várd ki az egy hónapot és dugd meg a tanáriban.
2011. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!