Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 éves srác vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves srác vagyok, és beleszerettem az egyik tanítványomba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez az első tanévem tanárként.Egy kéttannyelvű gimnáziumban oktatok történelmet.Sokat tanultam,dolgoztam érte az egyetemi évek alatt,így nem akarom,hogy kirúgjanak,vagy még húzósabb ügyem legyen belőle,de úgy alakult,hogy beleszerettem az egyik végzős diákomba. Megkért,hogy segítsek kicsit készülni az érettségire,ekkor jöttem rá,hogy vonzódom hozzá. Aztán a délutáni korrepetálásokból később beszélgetések,séták lettek,míg végül tegnap elcsattant egy csók.

Már csak egy hónapig a tanítványom,utána főiskolára megy.Várjam ki azt az egy hónapot,vagy felejtsem el? Mit tegyek?


2011. máj. 5. 22:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem a problémádat. Ha tetszik járj vele, ilyen egyszerű.
2011. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Szerencse, hogy csak egy hónapról van szó és utána már nem lesz a tanítványod. Én ez alatt az egy hónap alatt nem jelennék meg a lánnyal nyilvános helyen, utána viszont semmi akadálya.
2011. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el vagy várd ki, legyél kicsit okos ha már papírod van róla. Türelem, a pletyka terjed bár már végzős. De szerintem akkor se kockáztas.
2011. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg azt az egy hónapot! :)
2011. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg azt az egy hónapot:)
2011. máj. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg azt az egy hónapot! :)
2011. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
dikk..XD
2011. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is volt ilyen a gimnaziumban. A tanar es a diakja megegyeztek, hogy erettsegi utan mar egyutt lehetnek. Azota is egyutt vannak. Ennek kb. 7 eve. Nem gaz, mert ha jol ertem, a lany kb. 18 eves. Majd ha elballag, szabad lesz a palya.
2011. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
0%
Abban az 1 hónapban húzd meg 1 párszor , tudsz jobbat ? Vagy te komolyan gondoltad hogy hosszú távú kapcsolatot tartasz majd vele ? 1 tanár és 1 diák ? Rémes ...
2011. máj. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az 1 hónapot simán kibírod,aztán meg senkit sem érdekel,ha meg mégis,akkor minden csoda 3 napig tart.:)
2011. máj. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!