Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, hogy hiszek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy hiszek a létező hercegembe?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy megtaláltam Őt. Az én kék szemű hercegem.

Nem tudom valaha összejövünk-e, de én hiszek benne, baj ez szerintetek?

Persze tudom nagy eséllyel nem lesz köztünk semmi, azt sem tudom, van-e barátnője, de kívül-belül Ő az, akire pici korom óta vágyom, minden téren olyan tökéletes, ilyen még nem volt, hogy valakiben nem találtam hibát, pedig tudom, hogy mindenkiben van, csak számomra azok a dolgok nem hibák.

20/L


2011. máj. 4. 20:11
1 2 3
 11/23 szamóca. ***** válasza:

na ez az... és a legszebb mikor belemagyarázod hogy neki még a hányás is jól áll, és hogy te vagy a szerencsés hoyg feltakaríthatod utána :D

de sajnos nem mulandó betegség, egyik rossz békát a másik követi, és ugyanúgy belemagyarázod majd a szépet...

2011. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hát akkor most válaszolók az én szemszögemből, egy pasi szemszögéből.Te a kékszemü hercegedet keresed, én meg egy széparcú vékony,kedves, szeretnitudó, nem buta csajt keresek.Lehet egyikünk elképzelése se túl realista.Lehet te egy idő után rájössz hogy ilyen herceg vagy nem létezik, vagy nem kellenél neki.Ugyanúgy én is egy idő után megsavanyodok és rájövök, hogy a szintet lejjebb kell tegyem, ha nem akarok egyedül maradni...mert valahogy telik az idő és valahogy még mindig egyedül van az ember....
2011. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Lehet, csak milyen érdekes, hogy nekem először egy csöppet sem tetszett, és ahogy megismertem, úgy szépen megszerettem, de nem mondom, hogy sajnálom, örülök, hogy megimertem Őt.:)
2011. máj. 4. 20:39
 14/23 szamóca. ***** válasza:
de hát ez így van rendjén. ha már most lejjebb adom a várakozásaim sosem leszek boldog, mert ott fog bennem motoszkálni hogy de nekem jobb kéne (iiigen nagyképűen hangzik, tudom) jól akkor alakul a dolog, ha vagy találsz olyat aki olyan mitn amilyet vártál, vagy rájössz hogy neked nem is az kell amit elképzeltél, hanem a fekete hajú zenészsrác a szomszédból.
2011. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
hát ja. majd csudijó érzés lesz amikor valami könnyűvérű lánnyal látod az utcán miközben szétszedik egymást... azután csupa sza*rság fog az eszedbe jutni! lehet, hogy a szőke hercegedet valami bárcás lányka cidázza, miközben te rózsaszíneket álmodsz róla ébren. a szőke herceg ugyanúgy nem létezik mint ahogy a mesebeli kék szemű barna hajú királylány sem :(. nincs ilyen, csak a kisebbik rossz...
2011. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Én kék szemű, barna hajú "királylány" vagyok!:D
2011. máj. 4. 20:43
 17/23 szamóca. ***** válasza:

lóf*szt kisebbik rossz. nemár, ennyire még én sem vagyok pesszimista.:D

nem beletörődni kell abba ami jut, hanem megkeresni a legjobbat amit meg tudsz szerezni, és feladni a mesebeli képzelt képeket. egy reális embert kell szeretni egy reális világban, és igen, évente egyzser kétszer el kell viselni ha orbitális f*sszá változik, de olyat kell keresni akinél megéri elviselni.

2011. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Szamóca! Köszi, igazad van, nagyon is!:)
2011. máj. 4. 20:48
 19/23 anonim ***** válasza:

tudod akkor higgyél nőnek ha ló legel a sírján :)

nem is kell beletörődni, tenni kell a királylányért, keményen meg kell dolgozni, hogy te legyél a királyfi. de ezt csak képletesen! de nem kell képzelegni, a legjobb ha az ember tesz a témára és csak arra koncentrál, hogy jusson 1-2ől 2-re, 2-ről 3-ra és így tovább... depressziós realistaként látom a rosszat a jóban :)

2011. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 20:43


akkor jó neked :D az egy nyerő kombináció :)

2011. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!