Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, hogy hiszek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy hiszek a létező hercegembe?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy megtaláltam Őt. Az én kék szemű hercegem.

Nem tudom valaha összejövünk-e, de én hiszek benne, baj ez szerintetek?

Persze tudom nagy eséllyel nem lesz köztünk semmi, azt sem tudom, van-e barátnője, de kívül-belül Ő az, akire pici korom óta vágyom, minden téren olyan tökéletes, ilyen még nem volt, hogy valakiben nem találtam hibát, pedig tudom, hogy mindenkiben van, csak számomra azok a dolgok nem hibák.

20/L


2011. máj. 4. 20:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Azért baj mert,tegnap olyan vihar volt,hogy csuda+meg azért mert nyáléas dolog ezt így hírdetni,de nem baj,örülök nektek!:D
2011. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Kingaa1 ***** válasza:
azért mert igy senkid nem lesz
2011. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

Aranyos vagy. :)

Én is megtaláltam. Majdnem szó szerint. Szőkés barna hajú, és szürke lova van. Mimár lassan két éve vagyunk együtt.

A remény hal meg utoljára... :)

2011. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 szamóca. ***** válasza:

hu. mikor én megtaláltam azt, akire akkor még azt hittem hoyg szőke herceg... rájöttem hogy a herceg csatt készre van szívva, a talárja le van okádva, a ló meg már rég megdöglött...

látod ez itt a baj. hogy - és ez a jobbik eset - megtudod hogy a herceg egy büdös nagy f*sz. a rosszabb eset ha világ életedet úgy éled le, hoyg az első tökéletes kép él róla, mert nem tudod megtapasztalni hogy milyen valójában.


egyéként aranyos, higgy csak benne. de azért óvatosan. legtöbbzsör a mesék fordítva vannak: a herceg változik békává, aztán összetaknyozik mindent és végül lelép:D

2011. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs abba semmi ha hiszel benne,de szerintem

jobban jársz hogy ha megismerkedsz a hercegeddel mielőtt

el halásza előled valaki. Szerintem ez színtiszta ábránd kergetés ha már megismerkedtél vele,és akkor is úgy véled

hogy ő a herceged akkor éljetek boldogan.:D

2011. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
szamóca drága tökéletesen összefoglalta, stílusosan :)
2011. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Felszínesen ismerem, 3 hónapja munkakapcsolatba vagyunk.
2011. máj. 4. 20:27
 8/23 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi a válaszokat, aranyosak!:D
2011. máj. 4. 20:28
 9/23 anonim ***** válasza:

én is ismertem felszínesen egy lányt aki nagyon-nagyon tetszett, már-már betegesen! gyönyörű lány, de olyannyira, hogy... szóval nagyon! ismertem, de csak kicsit, ettől függetlenül azt hittem, hogy olyan szép a lelke is mint a szeme. mondjuk még nem bizonyosodott be az ellentéte :D

szóval a lényeg az, hogy ez csak plátói dolog, amíg nem ismered addig ez mind csak fantáziálgatás. beleképzelsz minden szép és jót egy olyan emberbe akihez vonzódsz, csak azért mert jól esik :) ebből általában rába*szás szokott lenni! nem ajánlott dolog, időben le kell róla szokni.

2011. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Rated válasza:
Nemtudom mit szívsz, de leállhatnál róla :DD
2011. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!