Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szülőknek miért jó tönkreten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülőknek miért jó tönkretenni a gyerekük boldogságát?

Figyelt kérdés
Az én szüleimmel semmi gond. De a barátom szülei elég konzervatívak, vagy nem is tudom. Állítólag túl sokat vagyunk együtt. Szerintem napi 1 óra még nem a világ...Meg hogy így egymásra ununk majd, meg csináljon mást is, ne csak velem lógjon, meg ugyan keressen más lányt is. De hát nekünk ez így pont jó! Lehet, hogy nem leszünk együtt örökre, de ebbe a pár hónapba is muszáj belerondítani?? Semmi rosszat nem csinálunk, csak szeretjük egymást, ezt nem lehet megérteni? Miért kell ezt?:( Ráadásul ő sem kicsi már, mindjárt betölti a 18at, és meg akarják neki mondani, hogy mi a jó neki, pedig saját maga is tudja. És nem lehet velük felfogatni! Mivel lehetne meggyőzni őket??
2009. márc. 8. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel, csupán kötözködnek kicsit.

Ha továbbra is együtt maradtok, egy idő után megnyugszanak és elfogadják. Nme kell lázadozni, szépen csendben szeressétek egymást és ne törődjetek velük.

2009. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát kb nálunk is ugyanez a helyzet (leszámítva h helyettem nem akarják más lánnyal összehozni).

egy dolgot tehettek: a srác álljon ki keményen érted, melletted. valószínű ő anyuci pici fia, kicsit hadd koppanjon, hogy nem ő az egyetlen nő a fia életében.

napi egy óra tényleg nem a világ (meg is őrülnék ha én csak annyit látnám a barátom!). mivel te nem szólogathatsz vissza apárod anyukájának, ezt neki kell megtennie de sürgősen ha nem akarja h 40 éves korában is mindenről be kelljen számolnia otthon

2009. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
ez teljesen normalis. vannak ilyen senkiházi szulok. azert gatoljak iranyitjak mert a sajat eletuk egy kihult ko. lehet hogy soha nemvoltak igazan szerelmesek. nem eltek meg a szerelmet. mostanra meg mar a gyerekeik eletet kezdik el iranyitani, perverz oromot lelve ebben a cselekvesben. ha mar az o eletukben nem tudjak kielni magukat. ne torodjetek veluk. folytassatok akkoris ugy ahogy nektek jo. a srac meg ne .osson szuleiktol. tard fel szemet hogy mennyire szanalmasak az osok.
2009. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:D Hát igen, mert az ő idejükben ez másképp volt...De engem nem érdekel.:D Csak az lesz a gáz ha tényleg nem fogják elengedni:S
2009. márc. 8. 22:40
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Az enyémet ugyanígy tönkretették, úgyhogy figyeljetek oda, nehogy nálatok is elfajuljanak a dolgok.
2009. márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
az én szüleim is ilyenek, de nem kell velük foglalkozni, mert az ő idejükben nem így volt meg blabla :@
2009. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A szülők azt hiszik, hogy a megvonás a gyereknevelés legjobb módszere.
2009. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet!Barátnőm soha nem hazudott nekik,de most titokba talizunk,és mikor megkérdik Tőle hogy talákszik e velem,vagy beszélünk e telon,mindig azt mondja hogy nem!!!Elérték azt hogy saját lányuk hazudjon nekik!!
2009. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem próbálnának eltiltani a barátnőmtől, semmit nem érnének vele. Nehogymár a fika egye az óvodást, egy 18 éves srácot feszélyezni lehet? Idővel feltűnik, hogy még mindig ottvagy, és akkor elfogadják, hogy miért lóg veled.
2009. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:DD Köszi-köszi mindenkinek:D
2009. márc. 9. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!