Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokat vesztek ezzel?

Figyelt kérdés

Huszonéves csaj vagyok, szinte nulla tapasztalattal a hátammögött. Egy barátom volt, és az a kapcsolat se tartott sokáig. Más ennyi idősen már évek óta boldogan él, és gyakorlott szexuális élete van. Én meg "épphogy" elvesztettem a szüzességemet...

Most elvagyok egyedül, de belegondolva néha összerándul a gyomrom, hogy ennyi idős vagyok és szinte nem is éltem. Pedig nincs velem semmi gáz, sokak szerint szép vagyok, barátságos, céltudatos. Csak valahogy ez a kapcsolat dolog nem jön össze. Soha nem volt szerencsém :(

Tudom, tudom előttem az élet, nem vagyok még öreg, de komolyan irígy vagyok azokra a 17 éves lányokra, akiknek ez megadatik... Én csak egy normális kapcsolatra vágyok egy szerethető fiúval.

Sok időt elpazaroltam azzal, hogy a megfelelőre vártam/várok?


2011. máj. 3. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem pazaroltál el semmit, de hogy lehet nulla tapasztalat, ha már volt barátod és már szűz se vag? Ne szomorkodj, mert nem vesztettél semmit sem szüzességen kívül.
2011. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

akkor hasonlítok rád így a fent leírtakban ... habár én srác vagyok és én nem igazán csüggedek emiatt, mmint csak néha jut eszembe, hogy ezt - azt anno nagyon elszúrhattam , de aztán 5 perccel később már nincs is semmi bajom.

Túl sok időd van ilyeneken rágódni szerintem az a baj.

Előre , Fel a fejjel aztán nem lesz semmi gond !:)

ésakkorkonkrétan a kérdésre is válaszolva :

Szerintem nem vesztes vele sokat, vagyis ez majd mondjuk 30 év múlva kiderül, hogy mennyit vesztettünk.

üdv.: FF 24 :)

2011. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van aki 26 évesen van ugyanígy, de engem vigasztal hogy mások még idősebbek :P Ha már felteszed a kérdést, akkor gondolom te is úgy érzed hogy igen eléggé elpazaroltad. Tapasztalat nélkül nem tudod kijelenteni senkiről, hogy na ő márpedig megfelelő, mert mihez képest. Ha már volt jobb és rosszabb is, akkor már tudod viszonyítani és el tudod kötelezni magad mindenféle fenntartás nélkül. Ha tapasztalt vagy tudod mi az amit jogosan elvárhatsz és elvárnak tőled. Ismered a buktatókat és rutinból kezeled az élethelyzeteket.

Ezzel nem azt mondom hogy mindenkivel dugj. Szó sincs róla, de ahogy idősödsz a leendő partnerek egyre korábban igénylik ezt a fajta elkötelezést is a kapcsolatotok iránt.

26 ff

2011. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igaz, hogy nem szabad ezen rágódni. Nekem sem ez a legnagyobb bajom, de mivel ez az életem, nem tudok nem gondolni rá. :) És most olyan napom van, hogy bánom amiért így alakul(t).

Úgy érzem ez az időszak a legszebb egy ember életében és én társ és boldogság (párkapcsolati boldogság) nélkül élem. Holott semmi okom nincs arra, hogy így legyen.

2011. máj. 3. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!