Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire leszarja a fejem?

Figyelt kérdés

A sráccal minden szép volt, amíg hivatalosan is nem kezdtünk járni. Nem vagyunk igazi önmagunk, erőltetetteknek érzem a beszélgetéseket. Keres, de azért, már többször megtörtént az utóbbi időben, hogy msn-en nem ír rám(pedig ott van).


Nem igazán értem, nekem az lenne a természetes ha mondjuk msn-en mindketten fen vagyunk akkor beszélünk. Nem érdeklem, igaz?

Szakítsak vele vagy ne?


2011. máj. 2. 10:55
 1/10 anonim válasza:
Mielőtt dobod azért ha legközelebb mégis beszéltek tedd fel neki a kérdést, hogy van e vmi. baj amiért eddig nem írt rád. Aztán ha őszinte akkor úgyis megmondja, hogy mi a gond, simán az is lehet h. semmi komoly baj nincs is. Ha meg félrebeszél hát...ne vesztegesd az időt rá.
2011. máj. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne az alapján ítéld h msn-en ír-e. lehet más 20 emberrel is dumál. személyesen beszéld meg vele ha valami bánt, vagy úgyérzed nem jó.
2011. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem működik a "kémia" nem szabad erőltetni. De a legjobb, ha ezt egymással tisztázzátok.
2011. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De most, különösebben az msn témára lennék kíváncsi.

Fiúk, ha van egy barátnőtök és fen van akkor nem evidens, hogy írtok neki? Feltéve ha érdekel, vagy ez nem jelent gondot? Mert telefonon keres, beszélünk de msn, mostanában fura.

2011. máj. 2. 11:34
 5/10 anonim ***** válasza:

attól függ, ha épp beszéltek telefonon, vagy talán késöbb felhívlak majd telefonon, akkor nem feltételenül írok neked.


Attól hogy jártok nem kell folyamatosan beszélni egymással, akkor lessz eröltett... (nem igaz?)

2011. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát pl. úgy volt most, hogy felhívott beszéltünk utána msn-re jött. Mindjárt 2 órája fen van, de nem írt. Akkor ez nem baj?
2011. máj. 2. 11:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mi mindig írunk egymásnak ha msnen vagyunk. Amelyikőnk később jön fel az ír a másiknak h szia ittvagyok, aztán nem egyfoyltába megy a kommunikálás,de bizonyos időközönként vagy ha van mondanivalónk,megosztanivalónk akkor elmondjuk egymásnak. Szal igen mi mindig beszélünk akkor is ha nincs különösebb mondanivalónk avgy ha épp előtte találkoztunk vagy utána fogunk.
2011. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tök normális. Én sem akarnék msn-en írogatni. Akkor már inkább skype, de a legjobb ha élőben beszélitek meg a dolgokat. Nem értesz egyet?
2011. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kedves Kérdező!! A lányok nem írhatnak rá néha a fiúkra?? A lányoknak is rá kell írni néha a fiúkra hogy "érezzék a törődést", lehet úgy van vele hogy ha te se írsz rá akkor ő miért írna rád? Persze általában a fiúnak kellene írni msn-en de lehet most megmakacsolta magát :D Mellesleg én is csináltam már ilyet és a barátnőm egyből szóvá is tette a dolgot :D
2011. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi,amikor még együtt voltunk exemmel,mindig csak annyit beszéltünk msnen,hogy mikor hol találkozunk.Soha semmi többet,mindent élőben,személyesen,mert úgy a legjobb.Az előtti exemmel pedig egyáltalán nem beszéltünk msnen,pedig volt olyan,hogy ő is fenn volt,meg én is,de soha nem írtunk rá 1másra,telón beszéltük meg a találkát,és átjött.Szal sztem ez nem gond,nekem legalábbis nem volt vele problémám,mert amúgy is utálom az msnt.
2011. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!